Студопедия — Роботи, виконувані при ТО обладнання кабіни (кузова)
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Роботи, виконувані при ТО обладнання кабіни (кузова)






 

При ЩО перевіряють справність склопідйомників, установку дзеркала заднього вигляду, а в зимовий час - справність системи опалювання.

При ТО-1 додатково перевіряють дія склоочисників, стан оббивки спинок і сидінь.

Ремонт обшивки кузова з шаруватого пластика (автобуси), текстильних матеріалів або кожзамінників (легкові автомобілі) і картону (кабіни) полягає у тому, що замість вирізаної частини обшивки приклеюють на підкладці ДРД так, щоб вона щільно входила у вирізаний отвір, а підкладка розташовувалася з тильної сторони обшивки. ДРД і підкладку виготовляють з того ж матеріалу, що і обшивку.

Ремонт замків дверей. З панелі двері знімають монтажний люк, а потім, відвернувши гвинти кріплення, - ручки, привід замку і сам замокнув. Після розбирання замків всі деталі ретельно промивають у ванні з гасом і витирають досуха. Корпусні деталі з обломом бракують. Тріщини в корпусах заварюють, зношені робочі поверхні обробляють під ремонтний розмір або наплавляють і обробляють під розмір робочого креслення. Забите різьблення проганяють мітчиком. Отвір з пошкодженим різьбленням заварюють, зачищають напливи металу урівень з основним металом корпусу, просвердлюють отвір наново і нарізують різьблення потрібного розміру. Поламані і втратили пружність пружини, зруйновані манжети, сальники, кільця ущільнювачів і прокладки замінюють новими. Після ремонту або заміни деталей механізми збирають і регулюють. При недостатньому перекритті зуба ротора зубом фіксатора знімають фіксатор і між ним і стійким дверям встановлюють металеву прокладку так, щоб зуб фіксатора перекривався не менше ніж на 5 мм зубом ротора.

Ремонт скління. При порушенні герметичності нерухомих стекол кабіни кромку скла і ущільнювача промазують гумовим клеєм. Пошкоджені стекла замінюють. Для заміни лобового скла в кабінах вантажних автомобілів відкручують шурупи і знімають накладки, що кріплять, вивертають гвинти кріплення щитка приладів і злегка зсовують його. Потім відгортають гребінець ущільнювача і, притримуючи скло зовні, сильним натисненням на нього зсередини звільняють спочатку правий або лівий верхній кут скла, а потім всю його верхню частину, після чого виймають скло з отвору і знімають ущільнювач.

Для заміни стекол, що опускаються, в дверях кузовів і кабін після зняття внутрішніх ручок і оббивки необхідно відвернути кріплення куліси до обойми скла, зняти стійку скла і, злегка нахиливши, вийняти скло вгору через отвір.

Після розбирання перевіряють стан і прямолінійність обойм стекол, що опускаються, і рамок поворотних стекол. При необхідності обойми і рамки виправляють за допомогою облямовувань. Запресовують стекла в обойми і рамки на стенді. Туга або вільна посадка стекол в пази не допускається, оскільки в першому випадку стекла лопаються, а в другому - вібрують при русі автомобіля.

Після розбирання склопідйомника деталі ретельно миють і дефектують. Відновлюють їх тими ж способами, що і деталі замків дверей.

При збірці склопідйомника приводний вал необхідно встановлювати без затиску уздовж осі. Після збірки перевіряють роботу гальмівних пристроїв і плавність ходу склопідйомника.

Ремонт омивача вітрового скла. Основними несправностями пристрою є пошкодження діафрагми насоса і засмічення клапанів і форсунок. Пошкоджену діафрагму замінюють, а засмічені клапани і форсунки продувають стислим повітрям.

Ремонт системи опалювання і вентиляції. Характерні дефекти системи: порушення герметичності воздуховодов і шлангів; пошкодження радіатора опалювання; забруднення колектора електродвигуна приводу вентилятора; засмічення повітряного фільтру.

Пошкодження радіатора, обігрівача, а також вм'ятини, тріщини і злами металевих деталей повітропроводів усувають за технологією, подібною технологією відновлення радіаторів системи охолоджування двигуна. Пошкоджені гумові шланги замінюють новими. Ослаблені з'єднання повітропроводів і шлангів підтягають, непридатні прокладки замінюють.

 







Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 734. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Решение Постоянные издержки (FC) не зависят от изменения объёма производства, существуют постоянно...

ТРАНСПОРТНАЯ ИММОБИЛИЗАЦИЯ   Под транспортной иммобилизацией понимают мероприятия, направленные на обеспечение покоя в поврежденном участке тела и близлежащих к нему суставах на период перевозки пострадавшего в лечебное учреждение...

Кишечный шов (Ламбера, Альберта, Шмидена, Матешука) Кишечный шов– это способ соединения кишечной стенки. В основе кишечного шва лежит принцип футлярного строения кишечной стенки...

Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.022 сек.) русская версия | украинская версия