Студопедия — Порядок виконання лабораторних робіт
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Порядок виконання лабораторних робіт






MS Project – засіб для автоматизації управління проектами – створений для планування та управління проектами. За стилем оформлення і методами роботи сумісний з Microsoft Office.

Підхід для виконання лабораторних робіт складається з загальної послідовності дій наведених на рисунку 1. Кожний крок цієї послідовності можна подати докладніше.

Запуск програми MS Project здійснюється через піктограму на Робочому столі, або Пуск/Програми/MS Project. Починається робота з уведення дати початку робіт за проектом.

Обов’язково визначається дата початку (або закінчення проекту), тип робочого календаря. Можна ввести інформацію про проект, ключі сортування, фільтрації, підвищення/пониження рівня завдання та ін. Якщо цю інформацію не ввести, то буде встановлена поточна дата.

MS Project має два способи створення графіку проекту: від дати початку до кінця (кінцева дата визначається автоматично за результатами введених даних проекту) та з кінця до початку, якщо слід закінчити проект до визначеної дати (початкова дата проекту аналогічно визначається автоматично).

Створення переліку робіт виконується в рядках стовпчика Task Name (ім’я задачі). Для спрощення процесу управління проектом перелік робіт краще вводити за порядком їх виконання. Виконання більшості завдань можна починати лише після завершення виконання інших. Для визначення цієї залежності необхідно зв’язати завдання. Якщо змінювати дату початку завдання, автоматично перебудується графік проекту та відбудуться зміни в термінах початку наступних завдань. Але при цьому зміниться і термін завершення завдань, знадобиться докласти додаткових зусиль щодо завершення проекту в строк.

 
 

 


Рис. 1. Узагальнена схема дій у процесі роботи над проектом під час виконання лабораторних робіт.

Підхід до структуризації може бути обраний будь-який залежно від характеристики проекту. Слід дотримуватися правил створення різних типів робіт. Обов’язково слід визначати в параметрах роботи тип залежності терміну її виконання від ресурсів, тривалості або трудомісткості. Визначаючи логічно залежні роботи (послідовні або паралельні), доцільно використовувати визначення типу залежності відповідно до прийнятої в теорії управління проектами. У пакеті реалізована можливість завдання випередження або затримання виконання робіт.

Визначення тривалості виконання робіт можна задати всім типам робіт за винятком підсумкових і таким часовим одиницям вимірювання, як тиждень, день, година, хвилина.

Першим етапом управління ресурсами проекту є створення списку відповідних ресурсів, що залучаються до виконання проекту.

Сукупність параметрів кожного з ресурсів після їх визначення можна переглядати та редагувати. Під час призначення ресурсів роботам, якщо необхідний ресурс уже є в переліку, нема потреби додавати його в перелік ресурсів кожного разу. Достатньо призначити ресурс лише цьому завданню.

У разі контрольного перегляду таблиці чи календаря навантаження ресурсів можна відстежувати вузькі місця виконання проекту та невідповідність використання ресурсів потребам у них.

Частіше за все в процесі аналізу проекту використовується діаграма Гантта, але можуть знадобиться також інші форми відображення даних про проект (різні графіки, календарі). Це також справедливо стосовно перегляду різних форм відображення ресурсів за проектом.

MS Project дозволяє не тільки створювати план проекту, а й має у своєму складі можливість його супроводження. Протягом виконання завдань можна встановлювати процент їх виконання та відстежувати використані фінанси, змінювати строки та тривалість.

Відповідно до реальної ситуації, що складається під час реалізації проекту, можливе внесення оперативних змін до проекту. Це стосується всіх елементів проекту (робіт, ресурсів, часу).

Для зручності перегляду та зміни у проекті використовують різні способи форматування всіх елементів та операцій з даними проекту (сортування, фільтрація та ін.).

На кожному кроці виконання проекту в пакеті реалізована можливість формування і отримання відповідних звітів. За замовчуванням звіт створюється для всіх завдань та ресурсів проекту. Пакетом надається можливість не тільки настроювати звіти, а й створювати нові.







Дата добавления: 2015-12-04; просмотров: 159. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Виды и жанры театрализованных представлений   Проживание бронируется и оплачивается слушателями самостоятельно...

Что происходит при встрече с близнецовым пламенем   Если встреча с родственной душой может произойти достаточно спокойно – то встреча с близнецовым пламенем всегда подобна вспышке...

Реостаты и резисторы силовой цепи. Реостаты и резисторы силовой цепи. Резисторы и реостаты предназначены для ограничения тока в электрических цепях. В зависимости от назначения различают пусковые...

Принципы и методы управления в таможенных органах Под принципами управления понимаются идеи, правила, основные положения и нормы поведения, которыми руководствуются общие, частные и организационно-технологические принципы...

ПРОФЕССИОНАЛЬНОЕ САМОВОСПИТАНИЕ И САМООБРАЗОВАНИЕ ПЕДАГОГА Воспитывать сегодня подрастающее поколение на со­временном уровне требований общества нельзя без по­стоянного обновления и обогащения своего профессио­нального педагогического потенциала...

Эффективность управления. Общие понятия о сущности и критериях эффективности. Эффективность управления – это экономическая категория, отражающая вклад управленческой деятельности в конечный результат работы организации...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.009 сек.) русская версия | украинская версия