Студопедия — ОСНОВНИХ РУХІВ ВИКОРИСТАНИХ В ПОСТАНОВЦІ
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ОСНОВНИХ РУХІВ ВИКОРИСТАНИХ В ПОСТАНОВЦІ






 

Графічне зображення Кількість тактів Опис танцю
    1-16 На затемненній сцені жриці лежать у колі у вихідному положенні. З початком музичного супроводу виконують комбінацію № 1.    
        17-24 На затемнену сцену з другої правої куліси рухом №2 вибігає богиня в центр кола та виконує рух №3, жриці піднімають корпус на 20 – 22 такт, на 23 такт – опускають у в. п., на 24 такт – піднімають корпус та сідають на коліна.
          25-32 Богиня знаходиться в центрі кола та виконує комбінацію №2, жриці виконують комбінацію №3 (обличчям в центр кола).
          33-36 Богиня виконує рух № 8, а жриці– кругообертальні рухи головою та лягають в партер.  
        37-40 Богиня виконує комбінацію № 4, жриці виконують переміщення вліво-вправо по колу в партері.    
        41-44 Богиня виконує комбінацію № 4 (вліво), жриці піднімаються з партеру та виконують рух № 11 з кола у своєму напрямку.    
      45-48   Богиня виконує комбінацію № 5, жриці виконують рух № 12 та port de bras, описуючи коло руками зліва направо (погляд спрямований за руками), повертаються обличчям в центр кола (правим плечем назад).
          49-52 Богиня, знаходячись в центрі кола, виконує комбінацію № 6. Жриці, звужуючи коло, роблять 2 танцювальних кроки з правої ноги в напрямку до центру кола та рух № 15; виконують комбінацію № 7.
      53-58   Богиня виконує рух № 7 та два випади назад почергово правою та лівою ногами з невеликим нахилом корпусу та голови назад; потім виконує комбінацію № 8. Жриці, тримаючись за руки, виконують 4 простих танцювальних кроки з правої ноги назад (коло рухається за годинниковою стрілкою), рух № 19, 2 рази рух № 9, зіскок на дві ноги та піднімання лівої ноги в положення на passé, повертаються обличчям в центр кола.
    61 - 64 Жриці виконують перегин корпусу назад (тримаючись за руки) і розходяться простими танцювальними кроками на свої попередні місця.
      65-72   Богиня виконує комбінацію № 9, рухаючись по колу проти годинникової стрілки. Жриці виконують комбінацію № 10, зберігаючи попередні інтервали.    
      73-76   Богиня виконує 2 рази рух № 17, потім – рух № 23, 24 та 25, робить 2 простих кроки вперед між жрицями, потім рух № 4 і стає в першу паралельну позицію ніг по центру фігури, голова нахилена донизу, руки вздовж корпусу. Жриці виконують «хвильку» по колу на кожен рахунок – присідають, а потім піднімаються по черзі soute.
    77-78 Рухаючись по колу проти руху годинникової стрілки, жриці виконують рух № 9 з правої та лівої ніг.  
    79-80 Мілким кроком на всій стопі сходяться в центр і будують фігуру.    
      81-84   Всі учасники виконують комбінацію № 11, на кінець якого Богиня стає обличчям до жриць, спиною до глядача (поворот на 180°).    
        85-88 Жриці по черзі підіймають праві/ліві руки вверх з акцентом голови та plie в опорній нозі, Богиня виконує теж саме, тільки акцент руками по черзі в напрямку до кожної групи жриць та повертається до глядача. Після цього всі разом виконують комбінацію № 12 і зміщаються вправо.
      89-96   Всі разом виконують комбінацію № 13 та зміщують малюнок на центр сцени - вліво.  
      97-100   Богиня виконує рух № 20 з правої та лівої ніг та № 26, потім зміщається до лівої куліси на авансцену, виконуючи комбінацію №14 в просуванні. Жриці в цей час розбігаються рухом № 2 через два півкола, будуючи колону (обличчям один до одного) по центру.  
      101-103   Жриці, розходячись з колонки на фігуру «клин» простим мілким кроком на plie, ніби схиляються перед Богинею та закликають повернутися до них.    
      Коли Мокоша забігає в коло, виконують рух № 4 кожна колонка в свою сторону та повертаються обличчям до глядача. Богиня приймає їхню самовіддачу.  
    105-202     Богиня виконує комбінацію № 15 та відходить назад, переключаючи увагу на жриць, а жриці виконують комбінацію № 16.  
      203-204   Жриці комбінацією №17 сходяться в одну колону по центру сцени, а Богиня виконує рух № 27, знаходячись на заднику сцени.  
      205-206   Богиня залишається на заднику сцени та виконує підготовку до туру та сам тур - рух № 17. Жриці виконують рухи № 11 та № 28 в просуванні і забігають за куліси.    
      207-210 Богиня залишається сама на сцені, виконує нахили корпусу та рухом № 20 з правої та лівої ніг в просуванні вперед на центр сцени скликає жриць до себе. Жриці підкорюються і з’являються з-за куліс на сцені – будують фігуру.    
        211-218   Богиня виконує комбінацію № 18, а жриці - № 19 – кожна діагональ фігури у своєму напрямку.  
        219-226 Всі учасники виконують комбінацію № 19 у своїх напрямках, Богиня виконує обличчям до глядача – en face.  
    227 - 230     Жриці виконують стрибок з підгинанням ніг вліво та розбігаються на коло. Богиня теж виконує цей стрибок та рухом № 12 відходить назад в глибину кола.  
      231-233     Жриці виконують комбінацію № 20 по колу за рухом годинникової стрілки, а Богиня – цю ж комбінацію – проти руху годинникової стрілки.  
      Богиня стає в кінцеву позу: четверта не виворітна позиція ніг, руки підняті вгору долонями від себе (до глядача). Жриці теж приймають фінальне положення в партері.  






Дата добавления: 2015-10-01; просмотров: 401. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Экспертная оценка как метод психологического исследования Экспертная оценка – диагностический метод измерения, с помощью которого качественные особенности психических явлений получают свое числовое выражение в форме количественных оценок...

В теории государства и права выделяют два пути возникновения государства: восточный и западный Восточный путь возникновения государства представляет собой плавный переход, перерастание первобытного общества в государство...

Закон Гука при растяжении и сжатии   Напряжения и деформации при растяжении и сжатии связаны между собой зависимостью, которая называется законом Гука, по имени установившего этот закон английского физика Роберта Гука в 1678 году...

Деятельность сестер милосердия общин Красного Креста ярко проявилась в период Тритоны – интервалы, в которых содержится три тона. К тритонам относятся увеличенная кварта (ув.4) и уменьшенная квинта (ум.5). Их можно построить на ступенях натурального и гармонического мажора и минора.  ...

Понятие о синдроме нарушения бронхиальной проходимости и его клинические проявления Синдром нарушения бронхиальной проходимости (бронхообструктивный синдром) – это патологическое состояние...

Опухоли яичников в детском и подростковом возрасте Опухоли яичников занимают первое место в структуре опухолей половой системы у девочек и встречаются в возрасте 10 – 16 лет и в период полового созревания...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия