Студопедия — Заява про реєстрацію
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Заява про реєстрацію






Заявка складається за формою згідно з додатком до Правил.

Розділи "Дата подання заявки" та "Номер заявки" призначені для відміток Укрпатенту і заявником не заповнюються.

Усі інші розділи форми заявки заповнюються заявником. Якщо за браком місця необхідні відомості не можуть бути повністю розміщені у відповідних розділах, то їх подають на додатковому аркуші із зазначен­ням у відповідному розділі заяви - "див. на окремому аркуші".

У розділі "Номер заявки, визначений заявником" проставляється порядковий номер, наданий заявці заявником.

У розділі "Заявник(и)" для фізичної особи зазначаються повне ім'я, місце проживання заявника; для юридичної особи зазначаються на­йменування (відповідно до установчого документа), місцезнаходження заявника.

Якщо заявником є іноземна юридична особа, що заснована згідно із законодавством територіальної одиниці у складі держави, то зазнача­ється найменування такої територіальної одиниці.

Ім'я фізичної особи - іноземного заявника або найменування юриди­чної особи - іноземного заявника транслітерується літерами української абетки. Поряд у дужках зазначені дані наводяться мовою оригіналу.

Місце проживання або місцезнаходження національного заявника має бути наведено повністю у такій послідовності:


- ім'я, по батькові та прізвище - для фізичних осіб: найменування
підприємства, організації, установи - для юридичних осіб;

- вулиця, номер будинку, квартири;

- населений пункт, номер відділення зв'язку;

- район, область;

- поштовий індекс.

Місце проживання або місцезнаходження іноземного заявника на­водиться з повнотою і послідовністю, зазначеною заявником. Назви ву­лиць, майданів тощо, а також символи, що застосовуються поряд з но­мерами, транслітеруються літерами української абетки. Поряд у дужках місце проживання або місцезнаходження наводиться мовою оригіналу.

Для іноземних заявників зазначається двобуквений код держави згі­дно із стандартом ВОІВ ST.3,

У розділі "Адреса для листування" зазначаються повна адреса на території України, за якою буде вестись листування із заявником, у тому числі іноземним, повне ім'я або найменування адресата.

У розділі "Повне ім'я та реєстраційний номер представника у спра­вах інтелектуальної власності (патентного повіреного) або повне ім'я іншої довіреної особи" наводяться дані щодо представника, якщо заявка подається через нього.

Розділ "Заявлене кваліфіковане зазначення походження товару" за­повнюється у разі подання заявки на реєстрацію КЗП товару, заявки на реєстрацію КЗП товару та права на його використання. Заявлене позна­чення наводиться стандартним шрифтом великими літерами. Якщо за­явлене позначення пов'язане з географічним місцем в іноземній держа­ві, то таке позначення наводиться мовою оригіналу. Поряд у дужках це позначення транслітерується літерами української абетки.

Розділ "Зареєстроване кваліфіковане зазначення походження това­ру" заповнюється у разі подання заявки на реєстрацію права на викори­стання вже зареєстрованого КЗП товару. Позначення, що зареєстровано в Україні як НМП товару або як ГЗП товару, наводиться із зазначенням номера і дати його реєстрації стандартним шрифтом великими літера­ми.

У розділі "Назва товару" зазначається назва товару (вид товару та/або конкретний товар (товари), для якого (яких) використовується КЗП товару).


При цьому мають бути вказані тільки товари, що дійсно виробля­ються, і особливі властивості, певні якості, репутація або інші характе­ристики яких виключно або головним чином зумовлені природними умо­вами та/або людським фактором географічного місця.

У розділі "Назва та межі географічного місця, де виробляється то­вар" указуються конкретна назва та межі географічного місця виробниц­тва товару.

Межі географічного місця можуть бути описані за допомогою коор­динат, природних меж місцевості - рік, гір, озер; адміністративних меж; довговічних споруд, комунікацій тощо.

У розділі "Опис особливих властивостей товару, певних якостей, репутації або інших характеристик товару" наводяться відомості щодо особливих властивостей товару, які відрізняють цей товар від аналогіч­них товарів.

У цьому самому розділі наводяться відомості щодо певних якостей, репутації або інших характеристик товару, пов'язаних з указаним гео­графічним місцем.

В описі надається інформація щодо наявності в цьому географічно­му місці вихідної сировини, відповідних кліматичних, геологічних або інших природних умов, людей (колективу), спроможних виготовляти то­вар традиційним способом, тощо.

Ці відомості мають бути описані чітко і ясно відповідно до загально­прийнятої спеціальної термінології (товарознавчої, технічної тощо).

У розділі "Відомості про взаємозв'язок особливих властивостей, пе­вних якостей, репутації або інших характеристик товару з природними умовами та/або людським фактором указаного географічного місця ви­готовлення товару" наводяться відомості про об'єктивну зумовленість особливих властивостей, певних якостей, репутації або інших характе­ристик товару природними умовами та/або людським фактором указано­го географічного місця.

У розділі "Відомості щодо використання заявленого кваліфікованого зазначення походження товарів на етикетці та при маркуванні товару" має бути представлено етикетку для товару, у якій використовується КЗП товару, або детальний опис і зразок маркування товару з викорис­танням КЗП товару.

Розділ "Перелік документів, що додаються" заповнюється за допо­могою позначок "X" у відповідних клітинках із зазначенням кількості ар­кушів документів що додаються Якщо до заявки додаються документи


 




вид яких не передбачений формою заявки, то позначкою "X" познача­ється "інші документи, що підтверджують репутацію товару" і конкретно вказується призначення документа (документів).







Дата добавления: 2015-10-01; просмотров: 376. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Машины и механизмы для нарезки овощей В зависимости от назначения овощерезательные машины подразделяются на две группы: машины для нарезки сырых и вареных овощей...

Классификация и основные элементы конструкций теплового оборудования Многообразие способов тепловой обработки продуктов предопределяет широкую номенклатуру тепловых аппаратов...

Именные части речи, их общие и отличительные признаки Именные части речи в русском языке — это имя существительное, имя прилагательное, имя числительное, местоимение...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия