Студопедия — Кросворд 2
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Кросворд 2






По вертикалі:

1. Тип венчурного капіталіста, який переважно віддає перевагу виведенню венчурних підприємств із кризи.

4. Один із видів венчурного фонду, що об'єднує змішані фонди венчурного капіталу, інвесторами якого можуть бути разом зовнішні інвестори і материнські компанії.

7. Добровільне договірне об'єднання держав, організацій, підприємств для спільної господарської, фінансової, політичної та іншої діяльності.

10. Стадія життєвого циклу венчурного підприємства, для якої характерне залучення коштів на створення і реєстрацію молодого підприємства, налагодження виробництва, підбір персоналу.

14. Людина чи комерційна установа, яка вкладає грошові або інші активи з метою їхнього збереження або примноження.

15. Зосередження на компактних територіях об'єктів освіти і науки, промисловості, венчурної та інноваційної інфраструктури, об'єднаних спільною метою розвитку міст та регіонів.

17. Пайовий цінний папір, що закріплює права його власника на одержання частини прибутку акціонерного товариства у вигляді дивідендів.

18. Назва методу для визначення теперішньої та майбутньої вартостей грошових потоків.

19. Вкажіть, скільки існує основних підходів до формування структури капіталу венчурних підприємств.

21. Стадія життєвого циклу венчурного підприємства, для якої характерне перехідне фінансування.

22. Основний документ, що містить інформацію про інвести­ційний проект і покликаний сформувати інтерес у венчурного інвестора ти переконати його налагодити контакти з менеджерами підприємств, які ведуть пошук венчурного капіталу.

33. Інститути спільного інвестування на українському ринку за терміном створення.

34. Назва зазвичай останнього розділу презентації проекту, призначеної для венчурних інвесторів.

35. Одна із можливих форм зовнішнього венчура.

37. Скільки років пройшло від створення А. Роком першої асо­ціації венчурних інвесторів до формування першого організаційно оформленого венчурного фонду СІНА?

38. Прізвище одного з відомих в середині XX ст. венчурних капіталістів СІЛА.

Вид інновацій за ступенем новизни, яку створюють венчурні підприємства.

Майнові права (майно), що належать фізичній або юридичній

особі.

По горизонталі:

2. Засновник першого венчурного підприємства, венчурного фон­ду, що запровадив поняття "венчурного капіталу".

3. Модель венчурного інвестування, за якою венчурне фінансу­вання пов'язують з інноваційними технологіями.

5. Стадія розвитку венчурного підприємства, для якої характерне розширення його діяльності, збільшення активів, розширення асорти­менту, активний маркетинг.

6. Мале венчурне підприємство, яке володіє науково-технічними знаннями, має значний потенціал зростання і отримує венчурний капітал від приватних інвесторів.

8. Грошові, майнові, інтелектуальні цінності, що їх вкладають в об'єкти підприємницької та інших видів діяльності з мстою одержання прибутку.

9. Інноваційно-технологічний центр, який забезпечує максимально сприятливі умови для реалізації науково-технічних інноваційних проектів.

11. Інвестиційні менеджери, що здійснюють управління фондами венчурного капіталу.

12. Венчурний фонд за терміном створення.

13. Вид венчурних капіталістів, що зосереджують діяльність на налагодженні технологій виробництва нових товарів венчурних підприємств.

16. Стадія життєвого циклу венчурного підприємства, для якої] характерне створення матеріально-виробничої бази для розширення ви­робництва венчура.

20. Стадія, що надає право власнику акцій венчурного під­приємства на першочергове отримання суми у разі виходу з венчурного бізнесу.

23. Різниця між номінальною вартістю цінного папера та його біржовим курсом, якщо він є нижчим за вартість.

24. Розділ презентації, який подається за умови залучення боргового фінансування із зазначенням наявних обмежень за забез­печеннями або їх відсутності.

25. Сукупність заходів, які виконують за допомогою залучення] венчурного капіталу для реалізації результатів науково-технічних знань і випуску нових товарів і послуг.

26. Назва розділу бізнес-плану венчурного підприємства, в якому описують всі види ризиків, властивих інвестиційному проекту.

27. Розділ бізнес-плану підприємства, який повинен дати венчур­ному капіталісту перше уявлення про інвестиційний проект.

28. Інноватори, рецинізатори, працівники науково-дослідних установ, підприємці як суб'єкти венчурного підприємництва;... ідей.

29. Залежна або незалежна організація венчурного капіталу, яка вкладає капітал для швидкого розвитку інноваційних підприємств.

30. Зафіксоване біржовою угодою право купувати або продавати цінні папери, товари чи валюту на певних умовах у майбутньому.

31. Венчурні фонди за джерелами і походженням коштів.

32. Модель венчурного інвестування, що передбачає можливість фінансування різних галузей економіки.

36. Венчурні капіталісти, які інвестують підприємства тих видів діяльності і галузей економіки, з якими добре обізнані й у яких довгий час працюють.

39. Прізвище одного із основоположників механізмів венчурного фінансування в СІЛА.

40. Венчурні фонди за формою власності.

41. Венчурні фонди за моделями венчурного інвестування.

44. Коефіцієнт, який визначає міру узгодженості думок експертів.

45. Економічна категорія, яка виконує в суспільстві роль загального еквівалента в процесі обміну товарів.










Дата добавления: 2015-09-06; просмотров: 1194. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Понятие о синдроме нарушения бронхиальной проходимости и его клинические проявления Синдром нарушения бронхиальной проходимости (бронхообструктивный синдром) – это патологическое состояние...

Опухоли яичников в детском и подростковом возрасте Опухоли яичников занимают первое место в структуре опухолей половой системы у девочек и встречаются в возрасте 10 – 16 лет и в период полового созревания...

Способы тактических действий при проведении специальных операций Специальные операции проводятся с применением следующих основных тактических способов действий: охрана...

Определение трудоемкости работ и затрат машинного времени На основании ведомости объемов работ по объекту и норм времени ГЭСН составляется ведомость подсчёта трудоёмкости, затрат машинного времени, потребности в конструкциях, изделиях и материалах (табл...

Гидравлический расчёт трубопроводов Пример 3.4. Вентиляционная труба d=0,1м (100 мм) имеет длину l=100 м. Определить давление, которое должен развивать вентилятор, если расход воздуха, подаваемый по трубе, . Давление на выходе . Местных сопротивлений по пути не имеется. Температура...

Огоньки» в основной период В основной период смены могут проводиться три вида «огоньков»: «огонек-анализ», тематический «огонек» и «конфликтный» огонек...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.009 сек.) русская версия | украинская версия