Студопедия — Трафаретне фарбування
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Трафаретне фарбування






Більш молодіжний спосіб виділитися з сірого натовпу, оскільки передбачає яскраві малюнки, що нагадують аерографію на машинах. Виконання таких складних робіт ведеться тільки майстром, адже мало підібрати барвник, треба зробити трафарет, який підкреслить красу шевелюри, плюс виконати нанесення малюнка на волосся досить грамотно.

           
         
         
               
                 
         
       
       
                     

Трафаретне фарбування підходить жінкам, у яких густе, рівне і абсолютно гладке волосся. Малюнок, нанесений під трафарет, тримає форму не більше місяця, після чого потрібна корекція: стрижка, додаткове підфарбовування.

Малюнки під трафарет можуть бути вертикальними, горизонтальними, у вигляді зигзагоподібних або хвилястих ліній, контрастні або в тон, але завжди передбачають яскраві і соковиті відтінки.

Блокове фарбування - цей один із способів складного колорування, коли кожна з волосяних зон забарвлюється в різні тони барвника. Робиться це за допомогою гребінця і пензля для нанесення фарб, причому волосся ділиться на пасма таким чином, щоб після фарбування створювався ефект, що підкреслює напрямок по стрижці.

Наприклад, боб-каре можна підкреслити блоковим фарбуванням, розділивши голову на скроневу, тім'яну і потиличну зони і пофарбувавши їх у шаховому порядку.

Не варто експериментувати із зовнішністю, якщо не маєте навичок. Будь-яке відхилення від технології фарбування принесе абсолютно протилежний результат, який зіпсує настрій і змусить перефарбовуватися ще раз.

 

           
         
         
               
                 
         
       
       
                     

2.ОСОБЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ ДИТЯЧОЇ СТРИЖКИ Дитячим зачіскам приділяється дедалі більше уваги. Прово­дяться конкурси, благодійні акції, «Дні дитинства». Створюються спеціалізовані дитячі перукарні, в яких усе — форма перукарів, за­хисний одяг для маленьких клієнтів, інтер'єр, меблі, використання іграшок, веселих картинок, ігротек сприяє якнайкращому обслуго­вуванню, перетворює звичайну процедуру стрижки у справжнє свя­то для дитини.У популярних дитячих виданнях, енциклопедіях для хлопчиків і дівчаток є спеціальні розділи, у яких розповідається, як правиль­но доглядати за волоссям і стригти дітей. Зачіски для дітей не повинні бути схожими на зачіски для дорослих. Зачіски для дітей мають бути різноманітними, витонченими, сучасними, модними, вдало приховувати недоліки обличчя та форми голови.

У виборі моделі стрижки слід пам'ятати, що діти не зможуть самостійно робити зачіску. Тому перевагу надають зручним, про­стим моделям, для яких досить просушування волосся і не потрібне укладання.

У догляді за волоссям дворічного малюка обмежуються під­стриганням неслухняних пасом, укороченням чілок. Дитина віком 2 роки може витримати процес стрижки в усій послідовності.

Кучері немовляти в перші місяці життя не створюють проблем, але, відростаючи, починають сплутуватись, потрапляти в очі. Коли настає час першої стрижки (приблизно наприкінці першого року життя), її виконують частіше в домашніх умовах. Адже вдома дити­на почуває себе спокійно, і батьки, майстер, якого запросили для стрижки, менше хвилюються.

           
         
         
               
                 
         
       
       
                     

До цієї нової події батьки мають підготувати дитину і на випа­док, коли роблять стрижку самі, і тим більше, якщо стригти буде стороння людина. Порадьте батькам у доступній потішній формі пояснити дитині, що буде відбуватися, придумати казку про стрижку. Де б не підстригали малюка, вдома чи в перукарні, перетворюйте цей процес у гру, особливу і захоплюючу подію.

Перш ніж приступити до стрижки, перукарю необхідно викли­кати позитивну реакцію дитини, прихильність і довіру до себе, створити відчуття зацікавленості та приємності. Під час стрижки слід постійно підтримувати цікавість дитини до маніпуляцій майст­ра, підбадьорювати її, хвалити.

Якщо дитина не хоче сидіти, вередує, застосуйте такі прийоми:

— посадіть її на високий стілець і дайте в руки улюблену іграшку;

— попросіть дорослих підтримувати малюка під час стрижки;

           
         
         
               
                 
         
       
       
                     

— посадіть дитину перед дзеркалом, зосередьте її увагу на спо­стереженні за вашими діями;

— приготуйтесь до постійних рухів дитини і рухайтесь разом із нею. Перед стрижкою важливо з'ясувати з батьками, як саме потрібно стригти дитину. Маленьким дітям 1-2 років роблять дуже прості стрижки машинкою та способом «на пальцях». Форму підкреслюють окантуванням. Оскільки волосся в цьому віці частіше рідке, несформоване, нерівномірної довжини, структури та росту, то не варто залишати довгі пасма волосся.

У дітей віком 2,5-3 роки волосся досягає однорідної структури, починає рівномірно рости, але все ще залишається тонким. Тому ре­комендуються короткі стрижки з тушуванням ножицями або ма­шинкою; філірування ще не застосовують.

Стригти дитину потрібно впевнено, із задоволенням. Ваш гар­ний настрій і доброзичливість позитивно вплинуть на поведінку дитини. Стрижку починайте з тих ділянок, які потребують втручан­ня в першу чергу. Якщо поведінка дитини зміниться і ви змушені будете перервати роботу, то основне буде вже зроблене. Будьте пе­редбачливі й обережні при стрижці, щоб не поранити дитину, засто­совуйте ножиці з тупими кінцями.

Закінчивши роботу, обов'язково похваліть малюка, скажіть, як красиво він (вона) тепер виглядає. Нехай батьки дитини також помилуються стрижкою. Діти люблять бути в центрі уваги, тож скористайтесь цим, щоб закріпити прихильність до себе і своєї роботи.

           
         
         
               
                 
         
       
       
                     

 

Стрижки для дітей 3-5 років мають бути нескладними, зручни­ми, сучасними; виконуються на основі базових. Поряд із короткими дівчаткам пропонують стрижи «сессун», «паж»; хлопчикам — в ос­новному короткі стрижки «бокс», «їжак».

Дівчаткам з довгим волоссям підбирають різні варіанти кіс, не­складні зачіски з плетенням.

Дітям шкільного віку можна сміливо підбирати модельні стриж­ки, які практичні, зручні, не потребують спеціального укладання волосся.

Дівчатам середнього шкільного віку підійдуть стрижки «каре», «шапочка» та їхні різновиди, філірування волосся.Хлопцям пропонують класичні, спортивні, молодіжні стрижки, що не потребують укладання.

           
         
         
               
                 
         
       
       
                     






Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 574. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Важнейшие способы обработки и анализа рядов динамики Не во всех случаях эмпирические данные рядов динамики позволяют определить тенденцию изменения явления во времени...

ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ МЕХАНИКА Статика является частью теоретической механики, изучающей условия, при ко­торых тело находится под действием заданной системы сил...

Теория усилителей. Схема Основная масса современных аналоговых и аналого-цифровых электронных устройств выполняется на специализированных микросхемах...

Логические цифровые микросхемы Более сложные элементы цифровой схемотехники (триггеры, мультиплексоры, декодеры и т.д.) не имеют...

Меры безопасности при обращении с оружием и боеприпасами 64. Получение (сдача) оружия и боеприпасов для проведения стрельб осуществляется в установленном порядке[1]. 65. Безопасность при проведении стрельб обеспечивается...

Весы настольные циферблатные Весы настольные циферблатные РН-10Ц13 (рис.3.1) выпускаются с наибольшими пределами взвешивания 2...

Хронометражно-табличная методика определения суточного расхода энергии студента Цель: познакомиться с хронометражно-табличным методом опреде­ления суточного расхода энергии...

Толкование Конституции Российской Федерации: виды, способы, юридическое значение Толкование права – это специальный вид юридической деятельности по раскрытию смыслового содержания правовых норм, необходимый в процессе как законотворчества, так и реализации права...

Значення творчості Г.Сковороди для розвитку української культури Важливий внесок в історію всієї духовної культури українського народу та її барокової літературно-філософської традиції зробив, зокрема, Григорій Савич Сковорода (1722—1794 pp...

Постинъекционные осложнения, оказать необходимую помощь пациенту I.ОСЛОЖНЕНИЕ: Инфильтрат (уплотнение). II.ПРИЗНАКИ ОСЛОЖНЕНИЯ: Уплотнение...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.009 сек.) русская версия | украинская версия