Студопедия — МУЗИКА – ЛІКИ!
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

МУЗИКА – ЛІКИ!







З

вук, як і багато іншого в цьому світі має величезну силу в плані впливу на наш організм. Якщо вам потрібно розслабитися і зняти напругу, то немає нічого кращого, ніж відпочити хоча б півгодини, в тихій прохолодною, затіненій кімнаті включивши якусь спокійну приємну вам музику, адже це знизить вміст у крові гормону стресу, який називається кортизол, за рахунок чого вам і стане легше. Цей факт був встановлений після довгих досліджень вченими в Швеції. Крім того, як і в першому випадку, необхідно спокійно, глибоко й рівномірно дихати, і ось побачите, вже через короткий час від вашого стресу і тривоги не залишиться й сліду.

Музика - ліки, не гірше таблеток і мікстур. Недавно вчені довели, що інтерес до музики допомагає людині швидко відновлюватися від інсульту, який переніс без особливих проблем і фізіологічних ускладнень.

Виявляється, під час музичних занять пошкоджена частина мозку, що відповідає за його здатності легко відчувати себе в просторі, відновлюється набагато швидше. І це далеко не єдина користь від музики для здоров'я людини. Гра на музичних інструментах активізує дрібну моторику, яка позитивно впливає на пізнавальні центри в мозку.

Американські вчені з Центру болі Університету міста Юта, встановили, що улюблена музика значно знижує симптоми болю, якщо вірити їхнім словам, то звуки цієї музики активують певні сенсори в нашому мозку, які і впливають на сприйняття нами больових відчуттів, в результаті чого ми відчуваємо біль не так сильно.

Дивно, але музика також здатна допомогти і в справі продовження роду. Не секрет, що токсичний шум шкодить здоров'ю людини в цілому і репродуктивної функції зокрема.

Вчені, які займаються дослідженнями сили музики, відзначають, що різні музичні напрямки впливають на людський організм по-різному. Як правило «корисною» зазвичай вважають класичну музику 18-19 століть, а сучасні мотиви рок-музики дослідники часто називають згубними для здоров’я. Впливаюча сила музики особливо виразно помітна в поведінці представників молодіжних субкультур. За стимулюючим ефектом музики цілком можна поставити в один ряд з наркотичними засобами. Замисліться, адже якщо у вас виникає ломка без декількох годинного прослуховування свого МP3, то може це залежність?


 

 


«Излишнее развитие музыкальности притупляет умственную деятельность, разнеживая чувства, оно убаюкивает людей и постепенно увлекает их в рабство». И. Шерр

 



МУЗИКА ДЛЯ ТЕБЕ – ГІТАРА…


Н

а сьогоднішній день дуже популярної є гра на гітарі. «Тпфу, нащо мені популярне, може я хочу бути індивідуальністю?!». Нащо йти шеренгою за натовпом, якщо можна обрати для розкриття своїх душевних потягів той інструмент, який хочете саме ви?А знаєте нащо обирати саме гітару? Знаєте? Ну звісно ж знаєте, але я все одно вам скажу:

1.гітара дуже ніжний інструмент і на ній можна грати фактично будь який музичний стиль – від класики до «року»;

2.Піаніно – це прекрасно, але його ви не зможете перемістити в душевну компанію своїх друзів на вуличку в теплий літній день, не зможете взяти з собою для музичного супроводу романтичної ночі біля вогнища, як істинна душа компанії…Хоча ви звісно можете взяти з собою піаніно «під шашлик», але цілком ймовірно, що по-перше ви надірвете собі спину (і не лише), витратите купу матеріальних статків на переміщення цього мамонта в ліс, по-друге ваші друзі, швидше за все, можуть сильно перелякатись за ваше душевне здоров’я і, вибачте та куди правду діти, - розумові здібності. Тож – гітара!

3.Джоні Деп – гітарист. (Можливо ви хлопець і ненавидите його, але ж факт є фактом);

4.Гітару можна назвати ім’ям коханої дівчини, та грати на ній ті мелодії які вам забажається! (Це звісно, трохи маячня, алеж як душу то відвести можна:)

5.Скрипка, це чарівний музичний інструмент. Дуже мелодійний, ритмічний, як сумна панянка котра то страждає, то радіє що грають на її струнах. Але! Скрипка не має ладів, тож на гітарі вчитись гарти набагато простіше, тай в результаті музика виходить не менш шикарна ніж на скрипочці. До всього, скрипка це все ж, більш класичний інструмент, а гітара, ну така тепла, така рідна, проста, своя.

6.Ви можете навіть самостійно навчитись гратись на інструменті. В тому самому інтернеті є незліченна кількість якісних самовчителів, онлайн відео з професіоналами. Від постановки пальчиків на грифі під час гри, до навчання різним складним технікам гри!





«…коли твої руки відчувають гітару, її гриф, бачать струни, коли твої вуха чують тонкощі які вона грає…коли твої пальці відчули її вперше – твоє серце ніколи не забуде її і прагнутиме почути ще і ще…»


Як правильно обрати гітару?


І

снують різноманітні стилі гри на інструменті, різновиди гітар які змушують замислитись який же, все-таки обрати саме вам. Класичні, акустичні, електрогітари – кожна з яких створена для певних цілей, в залежності від ваших бажань, умінь. Радять обирати разом з вподобаним вам інструментов і необхідні для комфортнішої роботи аксесуари це підставка під: ноти, для гітари і під ногу.

Якщо, ви все ж вирішили обрати струнний інструмент самостійно, бажано було б дотриматись наступних порад:

1. Зовнішність гітари – це як коханої людини, вона має подобатись вам візуально, ваше око має радіти дивлячись на інструмент, а серце співати, але зовнішність, ще далеко не головне як при виборі коханої так і гітарного інструменти, отож головне – матеріал з якого зроблена гітара! Запам’ятайте, якщо інструмент виготовлений з фанери, то відкладіть його подалі.

2. Нейлонові струни значно продовжать життя вашому інструменту, на них значно простіше вчитись грати, їх зазвичас ставлять на класичні гітари. Відстань між струнами та грифом на 12 ладі, має не перевищувати 3 мм. Перевірте чи не виходять крайня струни за межі площини грифа. Після експлуатації гітари, струни потрібно протирати вологою серветкою.

3. Попорсіть у продавця одразу декілька інструментів на огляд, так більше шансів, що ви оберете, саме вашу гітару!

4. Дуже важливим є відсутність маленьких тріщинок та навіть незначних пошкоджень (нерівностей, подряпин). Такі, здавалося б незначні обставини, можуть сильно впливати на звучання, або навіть до незмоги налаштувати правильно інструмент.

5. Уважно роздивіться гриф гітари. Він має бути ідеально рівним. Спробуйте посмикати струни, на різних ладах – важливо аби вони не деренчали. Всі лади мають бути рівними і паралельними один до одного.

6. Одразу відмовляйтесь від гітари, якщо її гриф кріпиться до корпусу за допомогою болта. Попросіть продавця налаштувати гітару, та щось на ній зіграти, якщо ви почуєте деренчання струн, або вам просто не подобається звук, то швидше всього – це не ваш інструмент, а ваш єдиний і неповторний вас чекає десь. І ще одне, було б добре якби ви брали з собою за покупкою гітари людину, котра хоч трошки більше вас розуміється на інструментах, причини тому зрозумілі і мені і вам.

(школа гітаристів Віктора Русинова)

Особисто від мене: гриф пригвинчений – це жахливо. Він дійсно розхитується, налаштовані струни довго не тримають через це. Уважно обирайте гітару, адже потім буде дуже важко й гірко плакати над неякісним інструментом. Можна придбати й бюджетний і досить таки якісний інструмент!


 

 


Які ж існують види гітарних музичних інструментів? Давайте розберемось…








Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 449. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Условия приобретения статуса индивидуального предпринимателя. В соответствии с п. 1 ст. 23 ГК РФ гражданин вправе заниматься предпринимательской деятельностью без образования юридического лица с момента государственной регистрации в качестве индивидуального предпринимателя. Каковы же условия такой регистрации и...

Седалищно-прямокишечная ямка Седалищно-прямокишечная (анальная) ямка, fossa ischiorectalis (ischioanalis) – это парное углубление в области промежности, находящееся по бокам от конечного отдела прямой кишки и седалищных бугров, заполненное жировой клетчаткой, сосудами, нервами и...

Основные структурные физиотерапевтические подразделения Физиотерапевтическое подразделение является одним из структурных подразделений лечебно-профилактического учреждения, которое предназначено для оказания физиотерапевтической помощи...

Машины и механизмы для нарезки овощей В зависимости от назначения овощерезательные машины подразделяются на две группы: машины для нарезки сырых и вареных овощей...

Классификация и основные элементы конструкций теплового оборудования Многообразие способов тепловой обработки продуктов предопределяет широкую номенклатуру тепловых аппаратов...

Именные части речи, их общие и отличительные признаки Именные части речи в русском языке — это имя существительное, имя прилагательное, имя числительное, местоимение...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия