Студопедия — Зміст статей Звіту про власний капітал.
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Зміст статей Звіту про власний капітал.






У статтях «Залишок на початок року» і «Залишок на кінець року» указують суми власного капіталу, наведені в балансі підприємства, відповідно, на початок і кінець звітного періоду.

У статтях «Зміна облікової політики», «Виправлення помилок» та «Інші зміни» відображаються суми коректувань, передбачених Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку № 6 «Виправлення помилок і зміни у фінансових звітах».

У статті «Скоректований залишок» указується залишок власного капіталу на початок звітного року після внесення відповідних коректувань.

У статтях розділу «Переоцінка активів» наводяться дані, що відображають збільшення або зменшення власного капіталу у результаті переоцінки основних засобів і інших активів у порядку, передбаченому відповідними Положеннями (стандартами).

У статті «Чистий прибуток (збиток) за звітний період» указується сума чистого прибутку (збитку) зі Звіту про фінансові результати.

У статтях розділу «Розподіл прибутку» наводяться дані, що відбивають розподіл прибутку між учасниками (власниками) підприємства або напрям прибутку в статутний капітал, резервний капітал та ін.

У статтях розділу «Внески учасників» наводяться дані про збільшення статутного капіталу підприємства і зміни неоплаченого капіталу в результаті збільшення або зменшення дебіторської заборгованості учасників по внесках у статутний капітал підприємства.

У статтях розділу «Вилучення капіталу» наводяться дані про зменшення власного капіталу підприємства в результаті виходу учасника, викупу чи анулювання викуплених акцій акціонерним товариством, зменшення номінальної вартості акцій або з інших причин.

У статтях розділу «Інші зміни в капіталі» наводяться дані про всі інші зміни у власному капіталі підприємства, не внесені в указаних вище статтях, зокрема, списання невідшкодованих збитків, безкоштовно отримані активи й інші зміни.

У статті «Разом змін у капіталі» наводиться підсумок змін у складі власного капіталу за звітний період, що визначається як сума скоректованого залишку власного капіталу на початок року і всіх змін протягом звітного року в


результаті переоцінки активів, використання чистого прибутку, вилучення капіталу й інших змін.

Дані в графах 3-11 наводяться зі знаком «+» або зі знаком «-», що означає збільшення або зменшення залишку відповідного елементу власного капіталу.

Розкриття інформації в примітках до фінансових звітів.

Усі підприємства розкривають у примітках до фінансових звітів призначення й умови використання кожного елементу власного капіталу (крім статутного капіталу).

Акціонерні товариства подають у примітках до фінансових звітів інформацію про:

1. Загальну кількість і номінальну вартість акцій, на які передбачається
здійснити підписку.

2. Загальну кількість і номінальну вартість акцій, на які здійснена
предоплата, порівняно з передбаченими величинами.

3. Загальну суму засобів, отриманих у ході підписки на акції, у такому
розрізі:

3.1. Усі кошти, внесені як плата за акції, із указівкою кількості акцій.

3.2. Вартісна оцінка майна, внесеного як плата за акції, із указівкою кількості акцій.

3.3. Загальна сума іноземної валюти, внесеної як плата за акції, із указівкою кількості акцій і курсу, за яким валюта зарахована в обліку.

4. Акції у складі статутного капіталу за окремими типами і категоріями:

4.1. Кількість випущених акцій із указівкою неоплаченої частини
статутного капіталу.

4.2. Номінальна вартість акції.

4.3. Зміни протягом звітного періоду в кількості акцій, що знаходяться в обігу.

4.4. Права, привілеї й обмеження, що пов'язані з акціями, у тому числі обмеження з розподілу дивідендів і повернення капіталу.

4.5. Акції, що належать самому товариству, його дочірнім і асоційованим підприємствам.

 

4.6. Перелік засновників і кількість акцій якими вони володіють.

4.7. Кількість акцій, що знаходяться у власності членів виконавчого органу і перелік осіб частки яких у статутному фонді перевищують 5%.

4.8. Акції, зарезервовані для випуску відповідно до опціонів й інших контрактів, із вказівкою їхніх термінів і сум.

 

5. Накопичену суму дивідендів, не сплачених за привілейованими акціями.

6. Суму, що включена (чи не включена) до складу зобов'язань, коли дивіденди були передбачені, але формально не затверджені.

Усі інші підприємства заносять у примітки до фінансових звітів інформацію про:

- розподіл частки статутного капіталу між власниками;

- права або привілеї обмежені за цими частками;

- зміни у складі часток власників у статутному капіталі.


1.2.6. Характеристика і особливості бухгалтерської форми № 5 «Примітки до річної фінансової звітності»

Зразок форми № 5 наводиться у додатку Д.

Усі підприємства розкривають у формі № 5 «Примітки до річної фінансової звітності» призначення й умови використання кожного елементу капіталу підприємства.







Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 412. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...

Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...

Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Принципы резекции желудка по типу Бильрот 1, Бильрот 2; операция Гофмейстера-Финстерера. Гастрэктомия Резекция желудка – удаление части желудка: а) дистальная – удаляют 2/3 желудка б) проксимальная – удаляют 95% желудка. Показания...

Ваготомия. Дренирующие операции Ваготомия – денервация зон желудка, секретирующих соляную кислоту, путем пересечения блуждающих нервов или их ветвей...

Билиодигестивные анастомозы Показания для наложения билиодигестивных анастомозов: 1. нарушения проходимости терминального отдела холедоха при доброкачественной патологии (стенозы и стриктуры холедоха) 2. опухоли большого дуоденального сосочка...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Билет №7 (1 вопрос) Язык как средство общения и форма существования национальной культуры. Русский литературный язык как нормированная и обработанная форма общенародного языка Важнейшая функция языка - коммуникативная функция, т.е. функция общения Язык представлен в двух своих разновидностях...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия