Студопедия — Технологія виконання роботи. Завдання 1. На Робочому столі створити папку з назвою ПР_3, в яку поміщати результати своєї роботи(11 файлів)
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Технологія виконання роботи. Завдання 1. На Робочому столі створити папку з назвою ПР_3, в яку поміщати результати своєї роботи(11 файлів)






Завдання 1. На Робочому столі створити папку з назвою ПР_3, в яку поміщати результати своєї роботи(11 файлів).

Завдання 2. У редакторі WordPad створити текстовий файл Звіт ПР3.docx та помістити його у папку ПР_3. Документ має містити номер практичної роботи, тему, мету, результати виконання завдань у вигляді скріншотів та супроводжуючого тексту.

Завдання 3. Використання програми Калькулятор:

1) Викликати програму Калькулятор, встановити вид – інженерний, отримати довідку про всі незнайомі кнопки і помістити до звіту.

2) обчислити значення виразів:

а) (tg2,5+ln6,5)/cos3=

б) (17-3)*(15+13)/(59,6-12,7) =

в) =

3) заповнити порожні клітинки таблиці:

Зображення числа X у різних системах числення Значення функцій
10-а СЧ 2-а СЧ 8-а СЧ 16-а СЧ X^3 Sin X Факторіал числа X Остача від ділення 64 на X
               
               
               
      D        
               
               
               
               

Завдання 4. Використання програми Адресна книга:

1) Відкрити адресну книгу і створити запис про себе, ввівши всі дані.

2) Використовуючи адресну книгу створити власну візитну картку і зберегти її у файлі Візитка < Власне прізвище>. Який тип цього файлу?

Завдання 5. Використання програми Командная строка. Виконати наступні вказівки і помістити скріншот у звіт:

1) очистити екран;

2) вивести системну дату та системний час;

3) вивести версію ОС;

4) перейти на свій диск;

5) створити каталог PR3, перейти у нього і створити каталог PR3_1;

6) у каталозі PR3 створити текстовий файл Vizitka <Власне прізвище>.txt і скопіювати його у PR3_1;

7) побудувати дерево каталогів свого диску;

8) вивести вміст диску PR3;

9) вивести на екран вміст файлу Vizitka <Власне прізвище>.txt;

10) Скопіювати зображення вікна з виконаними командами у звіт.

Завдання 6. Використання програми Блокнот.

1) За допомогою найпростішого текстового редактора Блокнот створити перелік економічних термінів (не менше 3, наприклад:Лізинг, Амортизація, Аренда, Комерція електронна і т.д.);

2) впорядкувати їх за алфавітом та розмістити у стовпчик;

3) зберегти результат у файлі Список <ваше прізвище>. Який тип цього файлу?

Завдання 7. Використання програми Paint.

1) У середовищі графічного редактора Paint створити до кожного терміну графічні значки різними способами: намалювати вручну; взяти з програми Таблица символов (Пуск® Программы® Стандартные® Служебные® Таблица символов);скористатись заготівками значків операційної системи (Рис.1).

2) Для виконання цього завдання спочатку створюють ярлик, а потім змінюють його властивості, клацнувши на кнопці Изменение значка. У діалоговому вікні Изменение значка відкривається колекція стандартних значків Windows, з яких можна вибрати будь-який, передавши їх як картинку (клавіша PrintScrn) у програму Paint.

Рис. 1Рис. 2

3) У вікні графічного редактора Paint виконати наступні операції: вирізати у буфер окремий значок, дати вказівку на створення нового файлу, вставити рисунок, визначити розміри робочої області (Рисунок/Атрибуты) 40 х 40 точок, відредагувати його і зберегти у окремому файлі.

4) Для кожного значка використати різні способи створення і зберегти кожен значок у окремому файлі з відповідним іменем, наприклад Лізинг.bmp і т.д.

Завдання 8. Використання програми WordPad.

1) У середовищі текстового редактора WordPad для кожного терміну створити текстовий документ з поясненням терміну (Рис.2):

<термін>

<пояснення терміну>

2) Відформатувати введений текст, встановивши такі параметри форматування

для терміну для пояснення терміну
шрифт Arial (Кириллица), розмір - 16 пт, напівжирне накреслення, червоний колір; шрифт TimesNewRoman (Кириллица), розмір - 11 пт, звичайне накреслення, синій колір.

 

3) Зберегти кожен текст у окремому файлі з відповідним іменем, наприклад Амортизація.rtf, Лізинг.rtf і т.д.

Завдання 9. У середовищі текстового редактора WordPad створити модель інтерактивного словника економічних термінів.

1) У вікні програми WordPad відкрити файл Список <ваше прізвище>.txt, встановити такі параметри форматування для термінів - шрифт TimesNewRoman (Кириллица), розмір - 20 пт, накреслення напівжирний курсив, червоний колір і зберегти з новою назвою Словник <ваше прізвище>.rtf.

2) Ще раз запустити текстовий редактор WordPad - відкриється друге вікно. У ньому відкрити раніше збережений документ Амортизація.rtf. Вирізати весь текст у буфер обміну і закрити це вікно без збереження.

3) У вікні документа Словник <ваше прізвище>.rtf під словом Амортизація дати вказівку Вставка ®Обьект... у діалоговому вікні встановити перемикачі Создать новый. У списку Тип обьекта вибрати Документ WordPad. Встановити також прапорець В виде значка ( для малюнка, створеного власноруч встановити прапорець Зв’язаний об’єкт ).

4) Після натиснення на кнопку ОК відкриється вікно редагування об’єкту WordPad. Скопіювати у нього текст з буферу обміну. Закрити вікно редагування і у основному вікні словника з’явиться значок вбудованого об’єкту після слова Амортизація. Утворений значок замінити на підготовлений власноруч.

5) Повторити вказані операції для інших термінів словника.

6) Зберегти створений документ у файлі з іменем Словник <ваше прізвище>.rtf.

Завдання 10. Помістити до звіту відповіді на контрольні запитання.

Завдання 11. Перемістити папку ПР_3 з Робочого столу на диск Z: у папку Практичні роботи Власне прізвище.

Завдання 12. По закінченню роботи вийти з сеансу: Пуск → Завершення сеансу …

Запитання до захисту практичної роботи

1. Як дізнатися про призначення клавіш Калькулятора?

2. Як здійснюється вибір шрифту у програмі Блокнот?

3. Які існують прийоми редагування тексту у програмі Блокнот?

4. Яку структуру має вікно програми Paint? Як задати розмір робочої області для рисунка?

5. Яке призначення має програма WordPad, основні функції та можливості використання?

6. В чому суть принципу вбудовування та зв’язування об’єктів?

7. Яке призначення вказівок командного рядка?







Дата добавления: 2015-09-15; просмотров: 814. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Шрифт зодчего Шрифт зодчего состоит из прописных (заглавных), строчных букв и цифр...

Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...

Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Условия приобретения статуса индивидуального предпринимателя. В соответствии с п. 1 ст. 23 ГК РФ гражданин вправе заниматься предпринимательской деятельностью без образования юридического лица с момента государственной регистрации в качестве индивидуального предпринимателя. Каковы же условия такой регистрации и...

Седалищно-прямокишечная ямка Седалищно-прямокишечная (анальная) ямка, fossa ischiorectalis (ischioanalis) – это парное углубление в области промежности, находящееся по бокам от конечного отдела прямой кишки и седалищных бугров, заполненное жировой клетчаткой, сосудами, нервами и...

Основные структурные физиотерапевтические подразделения Физиотерапевтическое подразделение является одним из структурных подразделений лечебно-профилактического учреждения, которое предназначено для оказания физиотерапевтической помощи...

Способы тактических действий при проведении специальных операций Специальные операции проводятся с применением следующих основных тактических способов действий: охрана...

Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия