Студопедия — Частина 1. MS PowerPoint
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Частина 1. MS PowerPoint






 

Арніка гірська — лікарська рослина, якою у народній медицині ліку­ють вивихи, поранення, виразкову хворобу шлунка, безсоння. Настоєм з квітів арніки зацікавилася і наукова медицина. Тепер вона успішно застосовує його як жовчогінний та кровоспинний засіб, а також для лікування поранень, фурункулів. Високий лікувальний ефект від за­стосування засобів з арніки зумовив посилення її заготівель, кількість рослин дуже зменшилася, і тепер арніку гірську занесено до Червоної книги України.

Беладонна — популярна здавна лікарська рослина, проте наздобула лихої слави. Як її тільки не називають у народі: і вовчі ягоди, і скажені ягоди, і мандрагор, і сонний дурман. У перекладі з італій­ської "беладонна" означає "гарна жінка". Не виключено, що це пов'я­зано з тим, що колись жінки соком беладонни закапували собі очі для того, аби розширилися зіниці і очі набули особливого блиску. Нині з цієї отруйної рослини виробляються знеболювальні та спазмолітичні засоби. Тепер у зв'язку з великими заготівлями цієї лікарської сиро­вини рослина трапляється дедалі рідше.

Конвалія — також отруйна рослина, однак люди полюбляють її за красу й чудовий аромат. Лікувальні властивості конвалії виявлено з давніх-давен. З часом про них якось забули, і лише в 1861 р. москов­ський професор 3. Іноземцев відкрив здатність її лікувати органічні та функціональні захворювання серця. Нині її широко застосовують проти серцево-судинних захворювань. Хоча в Україні конвалія дуже поширена, потреби в ній як лікарській сировині досить значні. Тому ця "красуня" потребує охорони. Зривати її з кореневищем заборо­няється.

 

ПРАКТИЧНА РОБОТА № 4

Частина 1. MS PowerPoint

ТЕМА:Розробка слайдової презентації. Анімація в слайдових презентаціях.

МЕТА:освоїти засоби створення комп’ютерних презентацій, форматування слайдів та тексту, розширення можливостей MS PowerPoint.

ОБЛАДНАННЯ:ПК з встановленою операційною системою Windows та Microsoft Office PowerPoint.

КОРОТКІ ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ:

1. Основні поняття.

Презентація — показ, вистава чого-небудь нового, які виконуються доповідачем з використанням всіх можливих технічних і програмних засобів.

Презентація - це цілеспрямований інформаційний процес, який вирішує свої завдання.

Презентацію можна створити декількома способами. Скористатися майстром автовмісту, який на основі отриманих відповідей створює презентацію необхідного вмісту і дизайну (на основі шаблонів презентації, які включають зразки слайдів з текстовими заповнювачами і дизайн презентації).

Анімація - це додавання до тексту або об'єкту спеціального відео- або звукового ефекту. Ефекти анімації можуть застосовуватися до таких елементів на слайді як: текст, малюнки, графіки, діаграми і інших об'єктів.

Гиперссылка - это выделенный особым образом текст или рисунок, при щелчке по которому осуществляется переход к файлу либо электронной странице в Internet или корпаративной сети. По своему назначению гиперссылки в PowerPoint аналогичны управляющим кнопкам.

Если необходимо организовать интерактивную презентацию, вставте в нее упраляющие кнопки, с помощью которых зритель будет управлять показом слайдов.

2. Створення та показ презентацій

2.1. Майстер авто змісту.

1. У відкритому вікні додатку PowerPoint оберіть команду Файл/Создать. У області задач з’явиться панель Создание призентации:

Рисунок 4.1 – Вибір команди Файл/Создание та область задач Создание презентации.

2. При створені презентації за допомогою майстра авто змісту необхідно в області задач обрати команду «Из мастера автосодержания», який дозволяє створювати набір слайдів визначеного формату на обрану тему.

3. На першому кроці роботи майстра відображується вікно майстра з ввідною інформацією по створенню нової презентації, в якому слід натискувати кнопку Далее.

4. Другий крок передбачає вибір одного із стандартних видів презентацій, які визначають її основну ідею і вміст (доповідь, учбовий курс і так далі).

5. На наступному етапі необхідний визначити спосіб виведення презентації (стиль), наприклад, презентації на екрані або презентації в Інтернеті.

6. Потім слід вказати заголовок презентації, а також вибрати об'єкти, які розміщуватимуться на кожному слайді (нижній колонтитул № слайду, дата останньої зміни).

7. Останнє вікно майстра містить інформацію про те, що всі необхідні дані вказані. Для завершення роботи із створення презентації слід натиснути кнопку Готово, після чого буде створена нова презентація, яка відображуватиметься в режимі Обычный. Назва слайду, презентації з'являється на панелі слайдів. Повна презентація, включаючи текстові заповнювачі, які є на кожному слайді, відображується на панелі структури зліва у вікні Powerpoint.

8. Тепер можна приступити до роботи з презентацією, заміщаючи текстові заповнювачі на слайдах потрібними відомостями. Для цього потрібно клацнути лівою клавішею миші в текстовому полі і ввести новий текст.







Дата добавления: 2015-09-19; просмотров: 397. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Картограммы и картодиаграммы Картограммы и картодиаграммы применяются для изображения географической характеристики изучаемых явлений...

Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Метод архитекторов Этот метод является наиболее часто используемым и может применяться в трех модификациях: способ с двумя точками схода, способ с одной точкой схода, способ вертикальной плоскости и опущенного плана...

Примеры задач для самостоятельного решения. 1.Спрос и предложение на обеды в студенческой столовой описываются уравнениями: QD = 2400 – 100P; QS = 1000 + 250P   1.Спрос и предложение на обеды в студенческой столовой описываются уравнениями: QD = 2400 – 100P; QS = 1000 + 250P...

Дизартрии у детей Выделение клинических форм дизартрии у детей является в большой степени условным, так как у них крайне редко бывают локальные поражения мозга, с которыми связаны четко определенные синдромы двигательных нарушений...

Особенности массовой коммуникации Развитие средств связи и информации привело к возникновению явления массовой коммуникации...

Тема: Изучение приспособленности организмов к среде обитания Цель:выяснить механизм образования приспособлений к среде обитания и их относительный характер, сделать вывод о том, что приспособленность – результат действия естественного отбора...

Тема: Изучение фенотипов местных сортов растений Цель: расширить знания о задачах современной селекции. Оборудование:пакетики семян различных сортов томатов...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.01 сек.) русская версия | украинская версия