Студопедия — Перегляд каталогів
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Перегляд каталогів






Залежно від встановленого режиму ТС на своїх панелях виводить інформацію різного характеру. Зазвичай це список файлів і каталогів конкретного каталогу у стислій чи повній формі. Імена файлів супроводжуються значком, що показує тип файлу, а імена каталогів, обмежуються квадратними дужками і позначаються стандартними значками каталогів.

Щоб перейти в якийсь каталог, слід виділити його (клацнувши мишею або перемістивши прямокутник виділення за допомогою клавіш управління курсором) і натиснути клавішу < Enter > або двічі клацнути мишею.

Щоб піднятися на один рівень вгору, можна натиснути < Enter > на значку батьківського каталогу в загальному списку, двічі клацнути на ньому мишею, натиснути клавішу < Backspace > або клацнути в рядку вибору дисків на значку батьківського каталогу... Для негайного переходу до кореневого каталогу можна натиснути комбінацію клавіш < Ctrl+\ > або клацнути в рядку вибору дисків на значку кореневого каталогу \.

Якщо під час сеансу переглядалися різні каталоги, рухатись у списку вже переглянутими каталогами можна за допомогою кнопок Назад (або комбінації клавіш < Alt+←;>) та Вперед (< Alt+→;>). Програма ТС запам'ятовує до 50 каталогів окремо для правої та лівої панелей. Побачити цей список каталогів і вибрати з нього потрібний можна натисканням комбінації клавіш < Alt+↓;> або утримавши натиснутою близько секунди праву кнопку миші в рядку назви поточного каталогу панелі.

Для переходу до іншого диска призначені відповідні кнопки на рядках вибору дисків або комбінації клавіш < Alt+F1 > для лівої панелі та < Alt+F2 > — для правої.

Одна з панелей завжди активна. Активізувати панель можна на тисканням клавіші < Таb > або клацанням по ній мишею.

Змінювати зміст інформації на панелях можна за допомогою пункту меню Вид або комбінації клавіш. У режимі Краткий (< Ctrl+F1 >) файлам і каталогам надаються лише імена та значки. У режимі Подробный (< Ctrl+F2 >) до імен файлів додаються дані про розмір, дату створення, атрибути, до імен каталогів — напис < DIR >.

За допомогою відповідних комбінацій клавіш можна впорядковувати список файлів: < Ctrl+F3 > — за іменами; < Ctrl+F4 > — за розширеннями; < Ctrl+F5 > — за датою створення; < Ctrl+F6 > — за розмірами; < Ctrl+F7 > — без впорядкування. Список файлів можна також впорядкувати, клацнувши мишею по відповідному заголовку таблиці списку файлів.

Перемикач В обратном порядке вмикає зворотний порядок сортування відповідного параметра. Цього самого можна досягти, повторно клацнувши мишею по заголовку.

Натисканням комбінації клавіш < Ctrl+F11 > можна залишити у списку лише програми (файли з розширенням *.СОМ, *.ЕХЕ, *.ВАТ). Після натискання комбінації клавіш < Ctrl+F10 > до списку повертаються всі файли. Натиснувши < Ctrl+F 12>, можна відкрити діалогове вікно, де користувач визначає свій фільтр для списку файлів. Різні шаблони файлів слід розділяти крапкою з комою або пропуском. Третій рядок у списку команд, що визначають фільтрацію списків, у пункті меню Вид змінюється залежно від застосовуваних фільтрів. У рядку зазначається останній застосований фільтр.

Остання команда в пункті меню Вид (а також < Ctrl+R > та < F2 >) використовується для поновлення змісту каталогу або диска в разі його зміни, наприклад зміни дискети в дисководі.

Щоб побачити дерево каталогів відповідного диску, слід використати однойменну команду пункту меню Вид або натиснути < Ctrl+F8 >.

Натисканням комбінації клавіш < Ctrl+L > можна отримати інформацію про файли, каталоги та диски. Для каталогу, який був виділений, розраховуються кількість файлів та каталогів, з яких він складається, загальний обсяг усіх файлів каталогу, а також загальний обсяг з урахуванням кластерів, які вони займають. Крім того, надається інформація про відкриті на панелях диски, їх загальний обсяг та кількість вільного простору на дисках.

У режимі Быстрый просмотр (комбінація < Ctrl+Q >) на протилежній панелі для каталогів зазначається інформація про них, а для текстових файлів та файлів малюнків — їх зміст.







Дата добавления: 2015-08-30; просмотров: 299. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Трамадол (Маброн, Плазадол, Трамал, Трамалин) Групповая принадлежность · Наркотический анальгетик со смешанным механизмом действия, агонист опиоидных рецепторов...

Мелоксикам (Мовалис) Групповая принадлежность · Нестероидное противовоспалительное средство, преимущественно селективный обратимый ингибитор циклооксигеназы (ЦОГ-2)...

Менадиона натрия бисульфит (Викасол) Групповая принадлежность •Синтетический аналог витамина K, жирорастворимый, коагулянт...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.008 сек.) русская версия | украинская версия