Студопедия — Послідовність та методи роботи начальника зв’язку (командира підрозділу зв’язку).
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Послідовність та методи роботи начальника зв’язку (командира підрозділу зв’язку).






Під методами роботи ОУ розуміється визначений порядок і прийоми (правила) роботи посадових осіб під час рішення завдань управління зв`язком в період планування та його забезпечення.

Методи і послідовність роботи ОУ при організації зв`язку в підготовчий період і в ході бойових дій визначаються:

1. Прийнятими методами роботи командира і штабу частини.

2. Тактичною обстановкою.

3. Підготовкою ОУ і рівень їх злагодженості.

4. Характером поставлених завдань.

5. Ступені оснащеності ОУ засобами автоматизації та АСУ.

6. Встановленими строками готовності зв`язку.

При плануванні зв`язку можуть застосовуватись паралельний, послідовний і комбінований методи роботи.

В умовах обмеженого часу основним являється метод паралельної роботи, при якому прийняття рішення і планування зв`язку починається відразу після попереднього орієнтування, отримання вказівок командира та начачальника штабу частини по організації управління і зв`язку, попереднього розпорядження начальника зв`язку з`єднання.

Паралельний метод планування означає таку організацію роботи в умовах обмежених строків, при якій підлеглі, не чекаючи закінчення в повному обсязі планування старшим штабом, паралельно, на основі попередніх вказівок (розпоряджень), приступають до планування зв`язку в обсязі своїх функціональних обов`язків. При паралельному методі роботи підлеглі, навіть не отримавши ще завдань вже виявляться здатними не тільки готувати необхідні довідкові дані, таблиці, форми документів, розрахунки, топокарти, але і вивчати противника, радіаційну (хімічну, бактеріологічну) обстановку і місцевість, а також продумувати варіанти організації зв`язку (готувати пропозиції) і варіанти бойового застосування своїх підрозділів зв`язку.

При наявності достатнього часу на планування і організацію зв`язку застосовується послідовний метод роботи, при якому прийняття рішення і планування зв`язку здійснюється після завершення планування в старшому штабі.

Послідовний метод зводиться до того, що планування зв`язку проводиться окремо в кожній командній інстанції: по закінченю планування в штабі частини розпорядження та бойові завдання доводяться до командування (штабу) підлеглого підрозділу і начальників зв`язку підлеглих частин (підрозділів). Послідовне планування спускається зверху вниз залучаючи до роботи підлеглих.

Комбінований метод роботи використовується в залежності від конкретних умов підготовки до застосування сил та засобів зв`язку.Виходячи з досвіду військ послідовність роботи Нз частини при плануванні зв`язку слідуюча:

1. Усвідомлення завдання (проведення розрахунку часу; орієнтування підлеглих про майбутні завдання зі зв`язку; віддача вказівок по підготовці підрозділів зв`язку).

2. Оцінка обстановки (оцінка противника; оцінка своїх військ; оцінка району бойових дій; оцінка часу; оцінка інших факторів, впливаючих на організацію і забезпечення зв`язку).

3. Заслуховування пропозицій підлеглих по забезпеченню зв`язку.

4. Прийняття рішення.

5. Постановка завдань по підготовці зв`язку підлеглим підрозділам.

6.Планування зв`язку.

7. Затвердження плану зв`язку.

8. Постановка завдань підлеглим на розгортання системи зв`язку.

9. Контроль за виконанням поставлених завдань та надання допомоги.

При паралельному методі роботи НЗ частини віддає усне (письмове) попереднє розпорядження зі зв`язку після 4 пункту (прийняття рішення), а при послідовному методі роботи НЗ частини віддає усне (письмове) розпорядження по зв`язку після затвердження плану зв`язку.

Безпека зв`язку - складова частина комплексної протидії іноземним розвідкам.

Безпека зв’язку і АУВ – це здатність системи зв’язку і АУВ протидіяти радіо і радіотехнічним засобам противника та забезпечити зберігання в таємниці від противника змісту переданої (прийнятої) інформації, протистояти її змінам і знищенню та введенню хибної інформації, а також дотримання режиму таємності при обробці і зберіганні інформації в АСУ, на вузлах (станціях, апаратних) зв’язку.

Зв’язок – як основний засіб керування військами є носієм цінної для противника інформації про угрупування, бойовий склад і призначення військ та прийняту систему управління.

При розробці та здійсненні заходів щодо забезпечення безпеки зв’язку необхідно виходити із того, що радіо і радіотехнічна розвідка противника ведеться безперервно з використанням найновіших технічних засобів.

Забезпечення безпеки зв’язку є одною з найважливіших частин в загальній системі мір щодо збереження державної та військової таємниці і здійснюється у взаємозв’язку з заходами оперативного, прихованого управління військами і режиму секретності.

Безпека зв’язку досягається:

· своєчасним проведенням комплексу організаційних і технічних заходів, спрямованих на збереження державної та військової таємниці при використанні систем і технічних засобів зв’язку різного призначення;

· високим рівням підготовки спеціалістів, що обслуговують ці засоби;

· систематичним проведенням контролю, що полягає в перевірці виконання вимог керівництва по безпеці зв’язку та інших нормативних документів.

Заходи по безпеці зв’язку проводяться комплексно, цілеспрямовано і творчо, разом з виконуємими завданнями.

Безпосередня відповідальність за організацію розробки заходів щодо безпеки зв’язку і контролю за їх виконанням лягає на начальників штабів всіх ступенів.

Заходи по безпеці зв’язку плануються на основі висновків з оцінки обставин, прийнятого рішення на організацію зв’язку, загального задуму щодо маскування дій військ, наказів по прихованому управлінню військами.

Безпека зв’язку досягається проведенням організаційних та технічних заходів.

Заходи по безпеці зв’язку проводяться управлінням зв’язку та штабами всіх ступенів.

Плани організації і контролю безпеки зв’язку розроблюються щорічно, при проведенні навчань, тренувань та інших заходів з участю військ. Плани організації і контролю безпеки зв’язку розроблюються окремо на кожне навчання, а при веденні бойових дій – на кожну операцію.

 







Дата добавления: 2015-10-15; просмотров: 2551. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Седалищно-прямокишечная ямка Седалищно-прямокишечная (анальная) ямка, fossa ischiorectalis (ischioanalis) – это парное углубление в области промежности, находящееся по бокам от конечного отдела прямой кишки и седалищных бугров, заполненное жировой клетчаткой, сосудами, нервами и...

Основные структурные физиотерапевтические подразделения Физиотерапевтическое подразделение является одним из структурных подразделений лечебно-профилактического учреждения, которое предназначено для оказания физиотерапевтической помощи...

Почему важны муниципальные выборы? Туристическая фирма оставляет за собой право, в случае причин непреодолимого характера, вносить некоторые изменения в программу тура без уменьшения общего объема и качества услуг, в том числе предоставлять замену отеля на равнозначный...

Решение Постоянные издержки (FC) не зависят от изменения объёма производства, существуют постоянно...

ТРАНСПОРТНАЯ ИММОБИЛИЗАЦИЯ   Под транспортной иммобилизацией понимают мероприятия, направленные на обеспечение покоя в поврежденном участке тела и близлежащих к нему суставах на период перевозки пострадавшего в лечебное учреждение...

Кишечный шов (Ламбера, Альберта, Шмидена, Матешука) Кишечный шов– это способ соединения кишечной стенки. В основе кишечного шва лежит принцип футлярного строения кишечной стенки...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия