Студопедия — І. Пральні машини з торцевим завантаженням
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

І. Пральні машини з торцевим завантаженням






Даний тип машин є найбільше поширеним з усього парку що випускається прального обладнання.

Пральні машини з торцевим завантаженої (обслуговуванням) призначені для прання, полоскання, відбілювання, підсинювання і крохмалення. Вони мають ємність від 5 до 50 кг сухої білизни і можуть бути неавтоматизованого й автоматизованого типів. Неавтоматизовані пральні машини з торцевим завантаженням відрізняються одна від одної в основнім розмірами.

Неавтоматизована пральна машина складається з:

- остова машини;

- зовнішнього барабана;

- внутрішнього барабана;

- спускного клапанна;

- приводу;

- пускової апаратури;

- термометра дистанційного типу.

 

Мал. 34. Пральна машина з торцевим завантаженням:

1 – засклений люк зовнішнього барабана; 2 – замок кришки; 3 – вентилі гарячої і холодної води; 4 – патрубок, що відводить пару; 5 – лючок із кришкою для заливки миючих речовин; 6 – вентиль для подачі пари.

Остов машини являє собою раму звареної конструкції, облицьований аркушевим залізом. На каркасі кріпиться зовнішній барабан машини й електродвигун.

Зовнішній барабан має циліндричну форму і є кожухом для внутрішнього барабана і резервуаром для миючого розчину і води. У нижній частині барабана до фланця кріпиться болтами спускний клапан для видалення відпрацьованої рідини з машини, гребінка з вентилями подачі холодної і гарячої води.

Внутрішній барабан машини циліндричної форми, з однією торцевою стінкою, призначений для розміщення в ньому білизни і надання механічного впливу на нього в процесі прання. Барабан має одна піввісь, приварену або прикріплену до задній торцевої стінки внутрішнього барабана. Піввісь барабана кріпиться консольне, він не має кришки люка, а зовнішній барабан закривається дверцями, що мають скло для спостереження. Щоб білизна не потрапляла в зазор між зовнішнім і внутрішнім барабанами, гребені барабана роблять злегка похилими від завантажувального люка і задньої торцевої стінці. При обертанні барабана відцентрові сили притискають білизна до гребенів, і воно сковзає по їхній похилій поверхні, переміщуючись до задньої стінки внутрішнього барабана.

Спускний клапан призначений для спуска відпрацьованої рідини з машини. Клапан відноситься до типу “клапан із скошеним корпусом”. Він складається з корпуса-труби, кінець якої зрізаний під кутом 450, кришки і підоймового механізму. На відкидній кришці прикріплена гумова прокладка, що забезпечує герметичність клапанна. Кришка до корпусу клапанна притискається підоймовим механізмом, тяга якого регулюється по довжині. Управління клапаном відбувається вручну. Гостру пару для підігріву миючого розчину вводиться в зовнішній барабан через вентиль, розташований у нижній частині машини.

Привод пральних машин із торцевим завантаженням в більшості випадків здійснюється від індивідуального електродвигуна через клиноремінну і зубчасту передачі, або через дві пари клиноперемінних передач.

Пускова апаратура з електрореверсом призначена для пуску, реверсування і зупинки електродвигуна. Система водопаропроводів із вентилями управління дозволяє здійснювати подачу в пральну машину пари, що миє розчину, холодної і гарячої води.

Для контролю температури миючої рідини на верхній частині машини встановлюється покажчик термометра дистанційного типу, датчик якого розташований у проміжній порожнині між внутрішнім і зовнішнім барабаном.

Кількість, що завантажується у внутрішній барабан машини білизни, не повинно перевищувати половини його об’єму. Режими прання встановлені діючими “Правилами технологічного процесу обробки білизни в пральних” і залежать від виду білизни і ступеня його забруднення.

Якість прання білизни багато в чому залежить від окружної швидкості обертання, внутрішнього барабана, його діаметра, форми і розмірів гребенів.

Для прання білизни з бавовняних і лляних тканин окружна швидкість рекомендується в межах 1,1 – 1,4 м/хв., із шовкових і вовняних тканин – не більш 0,7 м/хв., тому що при більшій швидкості відбувається звалювання вовняних виробів, ослаблення тканини зі шовкових і штучних волокон, грудкування вати у ватних виробів.







Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 555. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Что такое пропорции? Это соотношение частей целого между собой. Что может являться частями в образе или в луке...

Растягивание костей и хрящей. Данные способы применимы в случае закрытых зон роста. Врачи-хирурги выяснили...

ФАКТОРЫ, ВЛИЯЮЩИЕ НА ИЗНОС ДЕТАЛЕЙ, И МЕТОДЫ СНИЖЕНИИ СКОРОСТИ ИЗНАШИВАНИЯ Кроме названных причин разрушений и износов, знание которых можно использовать в системе технического обслуживания и ремонта машин для повышения их долговечности, немаловажное значение имеют знания о причинах разрушения деталей в результате старения...

Сущность, виды и функции маркетинга персонала Перснал-маркетинг является новым понятием. В мировой практике маркетинга и управления персоналом он выделился в отдельное направление лишь в начале 90-х гг.XX века...

Разработка товарной и ценовой стратегии фирмы на российском рынке хлебопродуктов В начале 1994 г. английская фирма МОНО совместно с бельгийской ПЮРАТОС приняла решение о начале совместного проекта на российском рынке. Эти фирмы ведут деятельность в сопредельных сферах производства хлебопродуктов. МОНО – крупнейший в Великобритании...

ОПРЕДЕЛЕНИЕ ЦЕНТРА ТЯЖЕСТИ ПЛОСКОЙ ФИГУРЫ Сила, с которой тело притягивается к Земле, называется силой тяжести...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия