Студопедия — Показники оцінки ділової активності підприємства
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Показники оцінки ділової активності підприємства






Група показників Показники прибутковості (збитковості) господарської діяльності
I група Показники прибутковості (збитковості) господарської діяльності * Чиста рентабельність підприємства (розраховується як відношення чистого прибутку до середньорічної вартості активів)
* Рентабельність власного капіталу підприємства (розраховується як відношення чистого прибутку до середньорічної величини власного капіталу)
* Рентабельність сукупного капіталу підприємства (розраховується як відношення прибутку від звичайної діяльності до оподаткування до середньорічної величини авансованого капіталу)
* Рентабельність обороту від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг (розраховується як відношення прибутку від операційної діяльності за вирахуванням відсотків за кредит до обороту (виручки) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг)
II група Показники оцінки ефективності управління активами * Фондовіддача активів (розраховується як відношення обороту (виторгу) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної вартості активів)
* Фондовіддача необоротних активів (розраховується як відношення обороту (виторгу) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної вартості необоротних активів)
* Фондовіддача основних фондів (розраховується як відношення обороту (виторгу) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної вартості основних фондів)
* Фондовіддача оборотних засобів (розраховується як відношення обороту (виторгу) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної величини оборотних засобів)
* Рентабельність необоротних активів (розраховується як відношення прибутку від звичайної діяльності до оподаткування до середньорічної вартості необоротних активів)
* Рентабельність основних фондів (розраховується як відношення прибутку від звичайної діяльності до оподаткування до середньорічної вартості основних фондів)
* Рентабельність оборотних засобів (розраховується як відношення прибутку від операційної діяльності за вирахуванням сплачених відсотків за кредит до середньорічної вартості оборотних засобів (активів)
* Коефіцієнт оборотності оборотних активів (розраховується як відношення обороту (виручки) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг до середньорічної величини оборотних активів)
III група Показники оцінки ефективності продажу * Валовий прибуток В розрахунку на 1 грн. обороту (виручки) від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг
* Операційний прибуток за вирахуванням відсотків за кредит
* Собівартість реалізованої продукції
* Операційні витрати
* Частка операційних витрат у валовому прибутку (як відношення величини операційних витрат до валового прибутку)
* Частка собівартості у чистому доході від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг (як відношення собівартості реалізованої продукції товарів, робіт, послуг до чистого доходу)
IV група Показники оцінки ліквідності й фінансової стійкості * Коефіцієнт поточної ліквідності (розраховується як відношення оборотних активів до поточних зобов'язань)
* Коефіцієнт загальної ліквідності (розраховується як відношення оборотних активів до довгострокових і поточних зобов'язань)
* Коефіцієнт забезпеченості власним капіталом (коефіцієнт автономії) (розраховується як відношення власного капіталу до сукупного капіталу)
* Забезпеченість робочим капіталом (розраховується як різниця між величиною оборотних активів і поточних зобов'язань)
* Частка власних оборотних коштів у формуванні оборотних засобів (розраховується як відношення власних оборотних коштів до величини планових оборотних засобів)
* Коефіцієнт фінансової стійкості (розраховується як відношення довгострокових і поточних зобов'язань до власного капіталу)

Таблиця 1.Показники оцінки майнового стану

Таблиця 2. Показники фінансової незалежності та структури капіталу

Таблиця 3. Показники ліквідності та платоспроможності

Таблиця 4. Показники ділової активності підприємства

Таблиця 5. Показники прибутковості підприємства

Таблиця 6. Показники ринкової активності

 







Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 4192. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Стресс-лимитирующие факторы Поскольку в каждом реализующем факторе общего адаптацион­ного синдрома при бесконтрольном его развитии заложена потенци­альная опасность появления патогенных преобразований...

ТЕОРИЯ ЗАЩИТНЫХ МЕХАНИЗМОВ ЛИЧНОСТИ В современной психологической литературе встречаются различные термины, касающиеся феноменов защиты...

Этические проблемы проведения экспериментов на человеке и животных В настоящее время четко определены новые подходы и требования к биомедицинским исследованиям...

Признаки классификации безопасности Можно выделить следующие признаки классификации безопасности. 1. По признаку масштабности принято различать следующие относительно самостоятельные геополитические уровни и виды безопасности. 1.1. Международная безопасность (глобальная и...

Прием и регистрация больных Пути госпитализации больных в стационар могут быть различны. В цен­тральное приемное отделение больные могут быть доставлены: 1) машиной скорой медицинской помощи в случае возникновения остро­го или обострения хронического заболевания...

ПУНКЦИЯ И КАТЕТЕРИЗАЦИЯ ПОДКЛЮЧИЧНОЙ ВЕНЫ   Пункцию и катетеризацию подключичной вены обычно производит хирург или анестезиолог, иногда — специально обученный терапевт...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия