Студопедия — МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РОБОТИ
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РОБОТИ






 

Зміст індивідуальної роботи для студентів заочного факультету визначається спеціальністю, за якою вони навчаються. Так, для студентів, які навчаються за спеціальністю «Фінанси», спеціалізація «Фінанси підприємств» індивідуальне завдання полягає у виконанні наскрізної задачі. Вибір номера варіанта здійснюється відповідно порядкового номера студента у списку групи. Студенти, номер яких у списку групи становить 1-10, виконують розрахунки 1 задачі і, відповідно, беруть дані для свого варіанту.

Студенти, номер яких у списку групи становить 11-20, виконують розрахунки 2 задачі і, відповідно, беруть дані для свого варіанту.

Студенти, номер яких у списку групи становить 21-30, виконують розрахунки 3 задачі і, відповідно, беруть дані для свого варіанту.

Розрахунки задачі здійснюються і оформлюються відповідно вимогам.

У процесі індивідуальної роботи студент набуває таких навичок:

· складання бюджету компанії;

· визначення джерел фінансування компанії;

· оцінка ефективності інвестицій.

 

Для студентів, які навчаються за спеціальностями «Фінанси» (крім спеціалізації «Фінанси підприємств»), «Управління персоналом та економіка праці» та «Економіка підприємств» індивідуальне завдання полягає у виконанні реферату.

У процесі індивідуальної роботи студент набуває таких навичок:

· збирання та обробка матеріалу;

· логіка його викладу;

· проведення критичного аналізу за темою роботи тощо.

Мета індивідуальної роботи полягає у можливості якомога повнішого з'ясування студентами основних завдань, що стоять перед управлінням фінансами підприємствам та напрямами їх вдосконалення. Вона ґрунтується на проведенні викладачем індивідуальних консультацій з цих питань.

Формою контролю індивідуальної роботи студента є захист реферату.

Реферат - одна з основних форм індивідуальної роботи студентів. Мета реферату полягає у закріпленні та поглибленні теоретичних і практичних знань, отриманих студентом у процесі вивчення окремих тем. Для цього студенти самостійно обирають тему роботи відповідно до переліку, наведеного нижче. При цьому теми робіт не повинні повторюватись у групі студентів.

Написання реферату дає можливість студенту навчитися самостійно працювати з різними інформаційними джерелами, узагальнювати матеріали періодичної літератури, глибше вивчати особливості аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства.

Підготовка реферату включає такі етапи: вибір теми, складання плану реферату, вивчення навчальної літератури за темою, добір і вивчення спеціальних джерел за темою, добір фактичного і статистичного матеріалу та його обробка, оформлення списку літератури, консультація з викладачем, передання його викладачеві для оцінювання.

Літературу з теми реферату студент добирає самостійно, використовуючи для цього бібліотечний каталог. Для підготовки реферату студент повинен використовувати спеціальну літературу, що стосується теми, періодичні видання (газети, журнали), наукові статті. Консультацію з питань добору літератури студент може отримати у викладача чи у працівників бібліотеки. Варто залучати поточні матеріали, опубліковані в журналах «Фінанси України», «Вопросы экономики», «Экономические науки», «Економіка України», а також у газетах «Бизнес», «Финансовая Украина», „Финансовый менеджмент в России и зарубежом” та ін.

Обсяг реферату має становити до 15 сторінок друкованого тексту формату А4. Реферат повинен бути грамотно та охайно надрукований або написаний чітким розбірливим почерком. Слід уникати в роботі дублювання тексту підручника або іншого джерела. Необхідно самостійно формулювати свої думки, не допускати повторень і суперечностей між окремими положеннями реферату. Студент повинен повною мірою виявити свої знання, узагальнити теоретичні знання та досвід практичної роботи. У той же час не рекомендується давати однозначні відповіді без належних пояснень. Реферати, які не відповідають встановленим вимогам, повертаються на доопрацювання.

Реферат має містити наступні розділи: зміст, вступ, розділи, висновки, література, додатки.

Кількість балів за виконання – 10.

 


Зміст індивідуального завдання для студентів, які навчаються за спеціальністю «Фінанси», спеціалізація «Фінанси підпрємств»

 

Задача 1.







Дата добавления: 2015-09-18; просмотров: 341. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Выработка навыка зеркального письма (динамический стереотип) Цель работы: Проследить особенности образования любого навыка (динамического стереотипа) на примере выработки навыка зеркального письма...

Словарная работа в детском саду Словарная работа в детском саду — это планомерное расширение активного словаря детей за счет незнакомых или трудных слов, которое идет одновременно с ознакомлением с окружающей действительностью, воспитанием правильного отношения к окружающему...

Правила наложения мягкой бинтовой повязки 1. Во время наложения повязки больному (раненому) следует придать удобное положение: он должен удобно сидеть или лежать...

Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Тема 5. Анализ количественного и качественного состава персонала Персонал является одним из важнейших факторов в организации. Его состояние и эффективное использование прямо влияет на конечные результаты хозяйственной деятельности организации.

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия