Студопедия — Закрыть
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Закрыть






Для пошуку потрібної інформації в довіднику існує кілька способів.

Швидкий пошук

Для швидкого переходу до потрібного рядка довідника можна використовувати режим швидкого пошуку.

Для виконання швидкого пошуку необхідно клавішами чи мишею помістити курсор у ту графу довідника, у якій необхідно знайти будь-яке значення, і набирати на клавіатурі шукане значення.

У випадку виявлення першого введеного символу він відображається в рамці в нижній частині графи, а курсор встановлюється в той осередок довідника, перші символи значення якого збігаються з введеними. Останній уведений символ можна видалити з рядка пошуку, натиснувши клавішу Ваckspace.

Довільний пошук

Найбільш широкими можливостями володіє режим довільного пошуку. Він дозволяє здійснювати пошук за будь-якими значеннями й у будь-якому напрямі. Довільний пошук виконується стандартним для всіх списків чином.

Він призначений для пошуку в списку конкретного значення одного з існуючих у системі типів даних. Щоб почати пошук:

ü натисніть клавіші Сtгl+FЗ;

ü виберіть пункт Поиск / Искать з меню Действия головного меню
програми;

ü скористайтеся кнопкою панелі інструментів. На екран буде виданий діалог для установки параметрів пошуку.

У даному вікні для пошуку інформації потрібно вказати:

ü потрібну інформацію;

ü якого тилу інформацію необхідно знайти. При натисканні на кнопку буде відкритий список типів значень.

ü напрям пошуку - Уперед / Назад / Спочатку.

ü кількість стовпчиків, по яких потрібно зробити пошук (по одній колонці чи по всіх колонках ліворуч - праворуч).

ü чи потрібно розрізняти прописні і малі літери (Различать регистры). М Якщо значення, зазначене в поле шаблона пошуку, знайдено в списку, курсор буде встановлений в середину зі знайденим значенням. Якщо значення не знайдено - буде видано відповідне повідомлення. Якщо значень, зазначених як шаблон пошуку, у списку декілька, то курсор установлюється на перше, що зустрілося (відповідно до напряму пошуку) значення.

Для пошуку вперед та назад можна використовувати кнопки панелі інструментів.

Короткий огляд довідників

Номенклатура

Цей довідник призначений для збереження списку ТМЦ (товарів, продукції матеріалів тощо), послуг, що виконуються і одержуються. Він використовується як для заповнення документів, так і для ведення

аналітичного обліку по бухгалтерських рахунках 20, 22, 26, 28 тощо.

Для зручності пошуку інформації довідник реалізований трьохрівневим, тобто ТМЦ у ньому можна поєднувати в довільні групи і підгрупи. У нижній частині вікна довідника виводяться ціни з і без ПДВ для обраного елемента.

З допомогою кнопки Открыть партим можна переглянути список усіх партій ТМЦ, на яких у цей момент установлений курсор.

Кнопка Печать дозволяє сформувати друковану форму всього довідника ТМЦ чи його частини. Якщо курсор у списку ТМЦ установлений на групі чи елементі самого верхнього рівня, то в друковану форму буде виведений весь каталог. Якщо курсор указує на підгрупу чи елемент більш низького рівня, то буде сформований тільки один розділ каталогу ТМЦ.

Найбільш широкими можливостями володіє режим довільного пошуку. Він дозволяє здійснювати пошук за будь-якими значеннями й у будь-якому напрямі.

Необоротні активи

 

Довідник призначений для збереження списку об'єктів основних засобів, нематеріальних активів, інших необоротних матеріальних активів, інших необоротних активів і використовується як при редагуванні документів, так і для ведення аналітичного обліку по бухгалтерських рахунках.

 

Довідник має трьохрівневу структуру, що дозволяє поєднувати його елементи в довільні групи і підгрупи.

У довіднику рекомендується створити групу об'єктів ОС і інших необоротних матеріальних активів, групу об'єктів нематеріальних актиній і групу об'єктів інших активів.

Кожен необоротний актив характеризується, насамперед, видом, що задасться в реквізиті Вид необоротного актива однозначно визначає рахунок і методологію обліку активу і може приймати наступні значення Основные-средства, Другие необоротные материальные активы, Нематериальные-активы, Другие необоротные активы.

Для кожного необоротного активу варто також увести наступні дані: повне найменування, первісну вартість, шифр, інвентарний номер, дату введення в експлуатацію (у типовій конфігурації значення цього реквізиту довідника може бути заповнено при проведенні документа Ввод в експлуатацию, одиницю виміру і рахунок обліку. Як вище зазначалось, рахунок обліку автоматично заповниться після вибору виду необоротного активу.

На відміну від довідника ТМЦ, для елементів якого можна використовувати кілька одиниць виміру, для елементів дійсного довідника існує тільки одна одиниця виміру.

Склад продукції

Довідник підлеглий довіднику ТМЦ. Для кожного ТМЦ із установленим видом Продукция довідник Состав продукции містить список матеріалів і інших витрат, що звичайно йдуть на виробництво зазначеного ТМЦ. Крім стандартного меню, довідник може бути відкритий за допомогою кнопки Состав продукций при редагуванні ТМЦ виду Продукция.

Партії

Довідник підлеглий довіднику Номенклатура. У ньому зберігається список партій ТМЦ. У випадку використання методу обліку По партиям записи в довіднику створюються автоматично - при проведенні прибуткових документів таких як Приходная накладная чи Калькуляция. У випадку виду обліку ТМЦ за середньозваженою ціною в довіднику існує тільки одна партія Партия по умолчанию, за якою і ведеться весь облік.

Одиниці виміру

Для збереження одиниць виміру ТМЦ у типовій конфігурації використовується довідник Единицы измерения підлеглий довіднику ТМЦ. Для редагування довідника спочатку варто відкрити довідник ТМЦ, і вибрати ТМЦ, одиниці виміру якого потрібно редагувати, а потім відкрити довідник Единицы измерения.

Важливим реквізитом одиниці виміру є Коефициент. Цей реквізит задає коефіцієнт перерахування з зазначеної одиниці виміру в базову (у якій враховуються залишки товарів). Наприклад, якщо деякий товар враховується в штуках і упакуваннях, причому в упакуванні знаходиться п'ять штук, то для цього товару можна установити базову одиницю " шт." (у самому довіднику ТМЦ, і в довіднику Единицы измерения створити додаткову одиницю уп., для якої вказати коефіцієнт перерахування рівним п'яти).

Валюти

Довідник призначений для збереження списку валют і їхніх курсів, а також використовується при формуванні бухгалтерських проводок по рахунках, для яких встановлено ознаку ведення валютного обліку.

Довідник має однорівневу структуру. На закладці Основные для кожного елемента довідника необхідно вказати коротке найменування, курс НБУ і кратність.

Грошові рахунки

Довідник підлеглий довіднику Контрагенты і призначений для збереження списку рахунків контрагента для здійснення їм розрахунків у безготівковому порядку. Довідник реалізований як однорівневий. Для кожного елемента довідника Денежные счета повинно бути визначено:

ü найменування - внутрішню назву банківського рахунка контрагента: головний, додатковий, валютний тощо;

ü валюта, у якій враховуються засоби на даному рахунку, а також його банківські реквізити.

Місця збереження

Для ведення списку місць збереження виробничих запасів (основних засобів, нематеріальних активів, матеріалів) організації в Типовій

конфігутації передбачений довідник Места хранения.

Цей довідник використовується як при виписці первинних документів, так і для ведення аналітичного обліку на рахунках 10, 11, 12, 20, 26, 28 і ін.

Кожен елемент довідника характеризується типом місця збереження - це склад чи матеріально відповідальна особа, яка відповідає за конкретний об'єкт обліку, а також власне найменування місця збереження.

 

Рахунки нашої фірма

 

Довідник Счета нашей фирмы призначений для збереження списку всіх місць, де можуть зберігатися готівкові і безготівкові кошти, тобто містить інформацію про всі розрахункові рахунки організації, валютні рахунки

(тобто наявні рахунки).

Довідник використовується як для редагування документів, так і для ведення аналітичного обліку за наступним рахунком бухгалтерського обліку: ЗО " Каса", 31 " Рахунки в банках", ВЛ " Балансова вартість валюти (податковий облік)".

Довідник реалізований як дворівневий. У довіднику рекомендується створити три групи: для розрахункових рахунків у гривнях, для розрахункових рахунків у валюті і для наявних рахунків (кас).

Співробітники

Довідник призначений для збереження інформації про співробітників, що працюють в організації. Він використовується як при виписці первинних документів, так і для ведення аналітичного обліку за бухгалтерськими рахунками: 37.2 " Розрахунки з підзвітними особами", 37.7.3 " Розрахунки з

робітниками та службовцями з інших операцій" і 66 " Розрахунки по оплаті праці",

Довідник Сотрудники реалізований як трьохрівневий, співробітників у цьому довіднику можна поєднувати в довільні групи і підгрупи.

Реквізити діалогової форми перегляду і редагування відомостей про конкретного співробітника згруповані на декількох закладках.

На закладці Обшиє містяться основні дані про співробітника: табельний номер (він же код), прізвище, ім'я, по батькові, стать, посада.

На закладці Данньые по 3/П уводяться дані необхідні для нарахування співробітнику заробітної плати й утримання прибуткового податку: сума місячного окладу (чи погодинного тарифу), розмір авансу, кількість дітей і кількість пільг з прибуткового податку, а також рахунок і стаття витрат за якою буде списуватися сума нарахованої співробітнику заробітної плати.

Паспортні дані співробітника: серія, номер, ким і коли виданий, а також адреса місця реєстрації (чи фактичного проживання) співробітника, контактний телефон вносяться на закладці Паспортные данные.

У реквізити закладки Налоговые данные вводиться індивідуальний податковий номер співробітника, назва й адреса податкової інспекції за місцем проживання.

Валові доходи/витрати

Довідник використовується для ведення аналітичного обліку по забалансових рахунках ВР (Валові витрати) і ВД (Валові доходи).

Довідник має три рівні вкладеності. На верхньому рівні знаходяться групи Валовые расходы, Валовые доходи і елемент Не доходы, Не затрати. Довідник організований відповідно до структури декларації про прибуток. У дужках після найменування елемента зазначений розділ (стаття) декларації. Якщо в кожній проводці за рахунками ВР, ВД у кожнім документі правильно вказуэте статтю з цього довідника, то декларація про прибуток сформується автоматично.

Види витрат

Довідник містить список видів витрат. Довідник використовується як при редагуванні документів, так і для ведення аналітичного обліку за бухгалтерськими рахунками: 23, 39, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94.1, 94.4, 94.5, 94.6, 94.7, 94.8, 94.9, 95, 96, 97.4, 97.5, 97.6, 97.7, 97.8, 97.9, 98, 99.

Довідник має трьохрівневу структуру. Для кожного елемента довідника варто ввести найменування і вказати бухгалтерський рахунок, на який наприкінці місяця будуть списуватися суми витрат по даній статті, як об'єкта аналітики рахунків класу 8. Ця Інформація буде використовуватися при проведенні документа Финансовые результаты у режимі Закрытие злементов затрат. Як такий рахунок може бути обраний один з наступних рахунків: 23, 91, 92, 93, 94. Якщо підприємство не використовує рахунка класу 9, значення даного реквізиту може бути не заповнено.

Податки і відрахування

Довідник містить список податків, відрахувань, зборів у різні державні цільові фонди, а також додаткову інформацію про кожен вид відрахувань і податків: ставку, межу, організацію-одержувача, її розрахунковий рахунок, типовий зміст платежу, рахунок обліку розрахунків тощо. Довідник використовується для автоматичного розрахунку сум податків і відрахувань, при редагуванні документів, а також для ведення аналітичного обліку з бухгалтерських рахунків 17, 54, 64, 65.

Кожен елемент довідника характеризується унікальним текстовим кодом і набором реквізитів.

Порада. Не змінюйте назви параметрів, а також текстові коди елементів довідників. Вони використовуються в алгоритмах типової конфігурації і їхня зміна призведе до некоректних розрахунків сум тих чи інших податків чи відрахувань.

Більш повну інформацію про довідники можна одержати в самій програмі " 1С: Підприємство", виконавши команду Помощь / Общее описание. У результаті виконаних дій на екран буде виведене вікно Описание, у якому потрібно вибрати елемент щодо якого хочете одержати інформацію.

Введення залишків

Для початку роботи системи необхідно внести залишки по всіх рахунках у розрізі аналітичного обліку. Це виконується як проводки зі спеціальним рахунком 00 (нульовим). Проводки можна виконати за допомогою ручних операцій, але зручніше для випадків зі складною аналітикою скористатися спеціальними документами. До таких документів відносяться Остатки взаиморасчетов і Остатки ТМЦ. Досить тільки ввести дані і програма сама сформує проводки. Цими документами користуються тільки на початку роботи з програмою.

Документ Остатки взаиморасчетов дозволяє відобразити сальдо за рахунками взаєморозрахунків, і сам цей документ буде виступати замовленням для взаєморозрахунків. У ньому вказуэться контрагент, валюта взаєморозрахунків, рахунок обліку, незакрита сума ПДВ. Для кожного контрагента необхідно внести свій документ Остатки взаиморасчетов.

Документ Остатки ТМЦ служить для переносу залишків з ТМЦ. Один з реквізитів - місце зберігання. Якщо місце зберігання роздрібний магазин - будуть сформовані проводки, що враховують торгову націнку.

У табличній частині вказується кількість і ціна ТМЦ. Суми програма розраховує автоматично. Такий документ може бути введений один для кожної групи або виду ТМЦ. При натисканні кнопки Заполнить, автоматично заповнюється таблична частина документа.

Керування бухгалтерськими підсумками

Режим Управление бухгалтерскими итогами призначений для керування системою бухгалтерських підсумків " 1С: Підприємства".

Для виклику даного режиму слід виконати команду Операции / Управление бухгалтерскими итогами.

Границя періоду підтримки бухгалтерських підсумків

Бухгалтерські підсумки можуть формуватися в " 1С: Підприємстві" за будь-які періоди. Система бухгалтерських підсумків автоматично підтримує їх в актуальному стані при будь-яких змінах у проводках бухгалтерських операцій. У режимі Управление бухгалтерскими итогами установлюється період, до якого (включно) будуть підтримуватися підсумки.

Перегляд бухгалтерських підсумків виконується за допомогою звітів. Період, за який формується звіт, визначається в параметрах системи чи у вікні настроювання звіту. Період задається кварталом і роком. Таким чином, період побудови звіту чи будь-якого іншого звертання до підсумків повинен закінчуватися датою меншою чи рівною останній даті кварталу, встановленій в режимі Управление бухгалтерскими итогами.

Рекомендується встановлювати період (квартал), що відповідає останньому кварталу, у якому ведеться реальна робота з підсумками (формуються звіти, виконуються автоматичні розрахунки). Якщо, наприклад, заносяться операції (за наступний квартал чи рік) з метою заздалегідь ввести інформацію в майбутній період, то цей період може лежати і після періоду підтримки підсумків. Надалі, під час роботи в цьому періоді, він буде включений у систему підтримки підсумків і виконання розрахунків.







Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 762. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Типология суицида. Феномен суицида (самоубийство или попытка самоубийства) чаще всего связывается с представлением о психологическом кризисе личности...

ОСНОВНЫЕ ТИПЫ МОЗГА ПОЗВОНОЧНЫХ Ихтиопсидный тип мозга характерен для низших позвоночных - рыб и амфибий...

Принципы, критерии и методы оценки и аттестации персонала   Аттестация персонала является одной их важнейших функций управления персоналом...

Понятие метода в психологии. Классификация методов психологии и их характеристика Метод – это путь, способ познания, посредством которого познается предмет науки (С...

ЛЕКАРСТВЕННЫЕ ФОРМЫ ДЛЯ ИНЪЕКЦИЙ К лекарственным формам для инъекций относятся водные, спиртовые и масляные растворы, суспензии, эмульсии, ново­галеновые препараты, жидкие органопрепараты и жидкие экс­тракты, а также порошки и таблетки для имплантации...

Тема 5. Организационная структура управления гостиницей 1. Виды организационно – управленческих структур. 2. Организационно – управленческая структура современного ТГК...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия